Сьогодні 30 листопада 2023 р.

Україна – Італія: де дивитися матч відбору ЄВРО-2024

Збірна України завершує участь у відборі на чемпіонат Європи-2024, залишаючись у боротьбі за прямий вихід у фінальну частину турніру.

Перед заключним поєдинком «синьо-жовті» мають рівну кількість очок із Італією (13), поступаючись лише за показником особистих зустрічей. Саме проти італійців хлопці Сергія Реброва проведуть вирішальну гру за путівку до Німеччини наступного року. Початок – о 21:45 за київським часом.

Де дивитися матч Україна – Італія?
Пряма трансляція Україна – Італія буде доступна для показу на місцевих телеканалах «Суспільного». Наприклад, «Суспільне Київ» чи «Суспільне Харків». Також у перерві й після завершення поєдинку відбудеться студія до футболу, де будуть обговорені головні моменти гри. Дивитися матч можна лише на каналах у цифровому ефірі T2, IPTV і кабельних мережах.

На сайті «Суспільне Спорт» трансляція матчу Україна – Італія здійснюватися не буде. Також, згідно договору, місцеві телеканали «Суспільного мовлення» на OTT-платформах не транслюватимуть гру. Онлайн її можна подивитися на медіасервісі MEGOGO.

Чи можна слухати матч Україна – Італія?
Радіо-трансляція Україна – Італія у відборі на ЄВРО-2024 буде доступною на «Радіо Промінь».

20 листопада 2023 17:17Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Україна – Італія. Після матчу

 

20 листопада 2023 23:55

Збірна України. За лаштунками. Розваги напередодні битви на БайАрені

 

20 листопада 2023 13:06

Миколенко: Впевнений що весь стадіон вболіватиме за нас

 

20 листопада 2023 12:30