ФК «Перемога»: «Ніяких дірок у бюджеті клубу немає – це вигадки чиновників ФФУ/УАФ»

ФК «Перемога»  заявивив, що клуб відповідає фінансовим критеріям для отримання атестата для участі у другій лізі.

«Інфраструктура:

Нарікань викликати не може. Домашньою ареною команди є 24-тисячний легендарний дніпровський стадіон «Метеор», на якому свого часу грала офіційні матчі збірна України, і де проводилися матчі єврокубків. При цьому за те, щоб там проводилися футбольні матчі професіоналів звичайно виступає і керівництво спорткомплексу, про що вони буквально позавчора говорили президенту України Володимиру Зеленському, який оглядав спорткомплекс. Ще два роки тому на «Метеорі» проводилися матчі УПЛ (кам`янська «Сталь»), і ось тепер ФК «Перемога» хоче надихнути нове життя в цей, безумовно, популярний серед вболівальників Дніпра стадіон.

Крім того, ФК «Перемога» має власну спортивну базу у Підгородньому на березі річки Самара (24 км до залізничного вокзалу Дніпра), і хоча її наявність взагалі не важлива для атестації на Другу лігу, але вона є.

Кадрово-адміністративний критерій:

Нарікань викликати не може. ФК «Перемога» має повний штат співробітників, який відповідно оформлений та за який вчасно сплачуються податки. Усі працівники клубу мають відповідні документи про свою освіту, у тому числі і усі члени тренерського штабу, які володіють відповідними тренерськими категоріями УЄФА для роботи на рівні Другої ліги ПФЛ. Також у клубі оформлені стюарди та спеціаліст по роботі з вболівальниками, про що атестаційному комітету УАФ були надані документи у відповідний термін.

Фінансовий критерій:

Нарікань викликати не може. Далі ми надаємо повністю усі клубні документи по фінансовій звітності. Ми нічого не ховаємо і діємо абсолютно прозоро і відкрито.

Клуб провів аудити за весь 2018 рік і за перший квартал 2019 року. Висновок аудиту: ФК «Перемога» може проводити безперервну діяльність протягом 18 місяців. Таким чином, клуб надав усі фінансові гарантії того, що може існувати не тільки до кінця наступного сезону, а до завершення 2020 року.

Ніяких дірок у бюджеті клубу немає – все це вигадки чиновників УАФ. Наш клуб протягом останніх двох років брав участь у різних змаганнях і жодного разу ніяких фінансових нарікань з боку організаторів турнірів не викликав. Відзначимо, що за останній календарний рік бюджет ФК «Перемога» перебільшив бюджет клубу Другої ліги у півтора рази. Статутний капітал клубу складає 3,5 мільйони гривень, 264 тисячі гривень з яких вже несено , у той час, як у інших учасників Другої ліги на статутний капітал 50-300 тисяч гривень, а внесень на 15-50 тисяч гривень. Також було підписано декілька спонсорських контрактів, згідно яких до клубу надходитиме близько 70 тисяч гривень на місяць.

Для нас немає жодного «грифу таємно», тому ми офіційно оприлюднюємо ці документи: оприлюднюємо результати і висновки аудиту, оприлюднюємо документ про збільшення статутного капіталу, оприлюднюємо довідку з ДФС про відсутність заборгованості перед співробітниками, оприлюднюємо довідку про відсутність заборгованості перед органами ДФС та соціальними фондам. Щодо відсутності заборгованості перед іншими футбольними клубами, то ФК «Перемога» мав і поки що має статус аматорського футбольного клубу і не мав змоги вчиняти будь-які трансфери та укладати професійні контракти з гравцями, також ФК «Перемога» не мав можливостей брати футболістів в оренду, тому навіть теоретичнно у нас не може бути заборгованості перед іншими клубами, але відповідна таблиця, про відсутність боргів, нами була заповнена.

Усі ці документи були представлені в атестаційний комітет УАФ у визначений ними термін.

Все це показує нашу фінансову незалежність і стабільність, як юридичної особи, що існує з 2017 року, при цьому ми доводимо, що слова представників УАФ – це брехня по кожному пункту. Усі їх посилання на пункти і параграфи невиконаними нами обов’язків – абсолютно не аргументовані.

За останні півроку ФК «Перемога» зробила дуже великий навіть не крок, а стрибок вперед у напрямку створення професійного клубу по всім напрямкам. Весь цей час ми спілкувалися з експертом УАФ Сергієм Володимировичем Єльшовим, який нас консультував і запевнював, що усі наші документи відповідають усім критеріям, а якщо і були якість зауваження, то клуб одразу на них реагував і виправляв, надаючи необхідні документи у визначений термін, про ще є відповідні відмітки в Атестаційному комітеті УАФ», - йдеться у повідомленні ФК «Перемога» в Facebok.

14 июля 2019 20:12Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Вторая лига-2018/19. Лучшие голы первой части сезона

 

20 ноября 2018 10:00

Николаев-2 прервал 18-матчевую беспроигрышную серию Металлиста-1925

 

12 ноября 2017 22:18

Новый вызов для Бакалова после ухода из Арсенала

 

28 января 2014 13:04