ТМ. Славутич – Ураган (Кривоносовка) 6:0. На радость Пучкову

Черкаський «Славутич», немов прокинувшись від зимової сплячки, набирає ігрових кондицій з кожним матчем Всеукраїнського турніру. Зросла загальнокомандна швидкість, знизився відсоток браку тактико-тактичних дій футболістів, почав окреслюватися малюнок ведення гри на полі.

Черговим суперником професіональної команди став учасник обласного чемпіонату – «Ураган» з Кривоносівки. За рахунок пресингу футболістам із Золотонощини вдавалося досить успішно в першому таймі стримувати черкащан.

Рахунок у грі було відкрито на 26 хвилині: на простріл Михайла Сергійчука відгукнувся, залишений без опіки, Олександр Гринишин. Далі був потужний удар від Станіслава Передистого у поперечку воріт «Урагану». А перед перервою дві гарні нагоди відзначитися змарнував нападник славутчан Дмитро Кобіков.

Після перепочинку голи у сітку кривоносівців почали залітати один за одним. Подвоїли рахунок черкащани на 57-ій хвилині: юний Олександр Колос в розріз видав пас на Сергія Савченка, який хоча й з другої спроби, проте вразив ціль. За п’ять хвилин Михайло Лисоконь, промчавши правим флангом, запустив шкіряну кулю до воротарського майданчика, де на підборі був першим Колос – 3:0. В середині другої половини, спочатку черговий дублем відзначився Савченко (на цей раз асистентом став Олег Кононихін, який в 2011 році грав за «Славутич»), а потім Передистий зі штрафного на точність пробив у дальній кут воріт – 5:0. Довершив розгром, реалізувавши вихід один в один, Саїд Белмохтар.

Слід відзначити, що у звітній грі була задіяна група гравців, яка напередодні під’їхала до тренувального табору черкащан.

ТМ. СЛАВУТИЧ – УРАГАН (КРИВОНОСІВКА) – 6:0
 Гринишин (26), Савченко (57, 68), Колос (62), Передистий (72), Белмохтар (90).
Славутич: Дейнеко (Чоларія, 46), Білик (Ясько, 46), Шишкін (Полянський, 60), Е.Тарасенко (О.Тарасенко, 46), Слука (Кононихін, 46), Гринишин (Чеботарьов, 69), Лобов (Колос, 46), Передистий, Дацюк (Лисоконь, 46), Сергійчук (Белмохтар, 46), Кобіков (Савченко, 46).

14 лютого 2013 14:15