ТМ. Кривбасс (мол.) – Украгроком – 1:3

4 лютого молодіжна команда «Кривбасу» провела свій черговий контрольний поєдинок. В Олександрії на штучному газоні КСК «Ніка» кривбасівці зіграли з лідером групи «Б» другої ліги – командою «Украгроком» (Головківка).

В цій грі тренерський штаб «Кривбасу» задіяв велику кількість гравців, давши змогу проявити себе в тренувальному матчі.

Кривбасівці відкрили рахунок в грі. За порушення правил в штрафному майданчику «друголіговців» в середині першого тайму був призначений пенальті, який чітко реалізував Артем Філімонов.

Однак ще до перерви номінальні господарі майданчику відігрались скориставшись помилками в обороні криворізької «молодіжки». До всіх бід на останніх хвилинах першої половини гри з поля був вилучений воротар «Кривбасу».

Напевне за гру в другому таймі кривбасівські тренери матимуть серйозні претензії до своїх гравців. «Украгроком» створив чимало моментів біля воріт «Кривбасу», з яких два реалізував. Молоді ж кривбасівці, хоч і намагались контратакувати, але все ж не змогли в другому таймі забити бодай один м’яч. В підсумку – поразка від «Украгрокома» 1:3.

4 лютого 2013 18:40