Сегодня 12 августа 2020

Пучков: «Были и другие варианты»

Володар Кубка України на чолі «Таврії» Сергій Пучков прийняв черкаський «Славутич».

– Сергію Валентиновичу, інформація про можливе ваше призначення головним тренером черкащан поширювалася ще восени. Чому ваш союз на офіційному рівні відбувся саме зараз?
– Восени я лише приїжджав до Черкас, та й то не з приводу футбольних справ: у мого хорошого товариша був ювілей. А вже на місці скористався нагодою відвідати домашній поєдинок «Славутича» з хмельницьким «Динамо». Саме під час цієї зустрічі й познайомився з віце-президентом клубу Володимиром Ходаком. Але навіть тоді розмова була узагальнена, без будь-якої конкретики та натяку на можливий варіант співпраці. Утім, мене побачили на трибунах, і так народилася інформація про те, що я можу очолити «Славутич».

А ось розмова про такий варіант та предметні переговори сталася значно пізніше. Відбулася зустріч із почесним президентом клубу, губернатором Черкаської області Сергієм Тулубом, після якої я й ухвалив рішення очолити команду, аби допомогти їй вирішити завдання – підвищитися в класі.

– Інші варіанти були? Можливо, за кордоном?
– Були. І з-за кордону теж, але лише на рівні телефонних розмов. Найконкретнішими виявилися черкащани.

– Чи можете вже зараз озвучити, на яких позиціях буде підсилення?
– Поки що про це говорити зарано, оскільки ми узгоджуємо організаційні питання. Фактично з командою я познайомився під час представлення мене головним тренером.

– Зокрема, звучала інформація про те, що капітан «Славутича» Євген Гуд, який зараз на перегляді в «Десні», може повернутися до Черкас, щойно стане визначеність із головним тренером…
– Поки що жодної конкретики як в цьому питанні, так і в інших кадрових, немає. Проведемо бодай один збір, й тоді я зможу надати вам якусь інформацію.

5 февраля 2013 17:41Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Вторая лига-2018/19. Лучшие голы первой части сезона

 

20 ноября 2018 10:00

Николаев-2 прервал 18-матчевую беспроигрышную серию Металлиста-1925

 

12 ноября 2017 22:18

Новый вызов для Бакалова после ухода из Арсенала

 

28 января 2014 13:04