Украина (U-18): победа над Россией и пятое место

Юнацька збірна України, складена з футболістів 2000 року народження, завершила виступи на турнірі Вацлава Єжика, що проходив у Чехії. В останній ігровий день наші хлопці в матчі за п’яте місце впевнено переграли своїх однолітків із Росії.

У своєму заключному поєдинку підопічні Сергія Попова продемонстрували найкращі якості та характер, каменя на камені не залишили від збірної Росії. «Синьо-жовті» відкрили рахунок – на 26-й хвилині відзначився Мащенко,  цей гол виявився єдиним в першому таймі.

А найцікавіші події у зустрічі розгорнулися після перерви. На 49ій хвилині росіяни зрівняли рахунок, але далі забивали вже виключно українці – Ісаєнко, Холод та  Харжевський. У підсумку, 4:1 – впевнена перемога збірної України.

Україна U-18 – Росія U-18 – 4:1
Мащенко (26), Ісаєнко (59), Холод (68), Харжевський (70)
Україна: Бабічин – Слива, Снурніцин, Харжевський, Муравський, Білошевський, Холод, Духан, Мащенко, Ісаєнко, Малишкін

27 серпня 2017 10:23