U-18: Украина стала победителем турнира в Латвии

У п’ятницю, 27 березня, юнацька збірна команда України U-18 перегравши з рахунком 3:1 однолітків з Польщі, стала тріумфатором міжнародного турніру «Кубок Федерації», який проходив у Ризі.

Ще до перерви підопічні Олега Кузнецова двічі засмутили голкіпера поляків Адама Макучовські. М’ячі на рахунку Михайліченка та Піхальонка.

У другому таймі наші суперники на 76-й хвилині гри зуміли скоротили рахунок до мінімуму. Проте українці більшого зробити полякам не дозволили. І навіть навпаки, за 6 хвилин до завершення зустрічі, крапку у матчі поставив Шепелєв. Як і в попередніх двох поєдинках наші юнаки зуміли знову забити три м’ячі у ворота своїх суперників.

У підсумку – третя перемога українців на турнірі в Латвії, яка й дозволила посісти перше місце у цих змаганнях.