U-16: разгром Венгрии во втором спарринге

27 жовтня відбувся другий міжнародний товариський матч між юнацькими збірними U-16 Угорщини та України. Українці змогли впевнено перемогти господарів поля з рахунком 0:4.

Долю зустрічі було вирішено у перші двадцять хвилин. Відкрити рахунок вдалося Ярославу Надольському з «Динамо» (Київ), який забив вже на 4-й хвилині матчу. На 20-й хвилині рахунок на користь України подвоїв ще один «динамівець» – Максим Завгородній, а на 21-й хвилині – Надольский забив з пенальті вже третій м’яч у ворота господарів.

Команда Угорщини намагалася вирівняти гру, та на 25-й хвилині отримала право на пенальті, однак змарнувала цей 100-відсотковий шанс для скорочення розриву. Проте «синьо-жовті» скористалися новою нагодою ще збільшити свою перевагу: Завгородній наприкінці першого тайму зробив дубль. У другій половині матчу рахунок вже не змінювався, матч завершився перемогою команди Олега Кузнєцова.

За підсумками двох товариських матчів проти Угорщини, треба відзначити вдалу гру Ярослава Надольського, який загалом забив три голи. Нагадаємо, перша гра, яка проходила 25 жовтня, завершилася з нічийним рахунком 1:1.

УГОРЩИНА (U-16) – УКРАЇНА (U-16) – 0:4
Надольский (4, з пенальті, 21), Завгордній (20, 38).
Україна (стартовий склад): Трубін, Пінчук, Ауссі, Біловар, Матвєєв, Надольський, Мельнійчук, Завгородній, Шулянський, Білик, Підручний.

27 жовтня 2016 16:47