Езерский: «Среди ближайшего резерва сборной U-17 есть достойные игроки»

Учора юнацька збірна України U-17 в спарингу розгромила однолітків з Азербайджану з рахунком 7:0. Після матчу своїми враженнями від гри підопічних поділився головний тренер синьо-жовтих Володимир Єзерський:

– Перш за все хочу подякувати хлопцям за їхнє ставлення. Ми готуємося до офіційних ігор, відпрацьовуємо ті моменти, якими займалися протягом року. Дуже дякую їм за те, що вони все витримали. Гравці збираються разом раз на один-два місяці. Найважливіше, щоб вони відчували один одного. Хотілося б, щоб суперник був цікавішим, але будь-який спаринг для нас – це досвід. Тому ми вже дивимося в майбутнє, пам’ятаємо про матч з Азербайджаном у четвер.

– Азербайджанці чимось здивували?
– У першому таймі вони виглядали більш організовано, ніж у другому. Просто ми додали й забили всі свої м’ячі. Думаю, наші хлопці отримували задоволення від гри.

– Чи будуть якісь кардинальні зміни у стартовому складі на наступний товариський матч?
– У деяких хлопців з’явиться шанс щось довести. Я вже казав, що двері збірної відкриті для всіх. У нас багато нових гравців. Із різних причин ми не зібрали всіх найкращих, але ми подивилися на найближчий резерв. Є гідні футболісти. У будь-якому випадку, гадаю, у четвер буде зовсім інша гра. Збірна Азербайджану зробить висновки.

19 сентября 2018 16:06Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

U-20: игроки сборной Украины о задачах на ЧМ-2019

 

21 мая 2019 17:52

Сборная Украины U-20 прибыла в Польшу на ЧМ-2019 и провела первую тренировку

 

21 мая 2019 09:07

Ванат: "У нас в коллективе здоровая конкуренция"

 

12 апреля 2019 19:29