Украина (U-18): команда Езерского разбила Армению в первом спарринге

Сьогодні в Єревані на базі національних команд Вірменії юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) зустрічалася з місцевими однолітками.

Як такої боротьби не вийшло, оскільки вже до середини першого тайму завдяки точним ударам Кобака, Абдуллаєва й Світюхи команда Володимира Єзерського вигравала – 3:0. Під завісу першого тайму Соловйов забив четвертий м'яч. А після перерви команди обмінялися голами, що втілилося в підсумковий рахунок – 5:1 на користь синьо-жовтих.

ВІРМЕНІЯ (U-18) – УКРАЇНА (U-18) – 1:5
??? (56) – Кобак (14), Абдуллаєв (17), Світюха (22), Соловйов (39), Чідомере (90+3).
Україна (U-18): Турбаєвський, Комарець, Шиш (Павленко, 55), Егбуджуо (Павлюк, 55), Авдєєв (Гаджук, 55), Соловйов (Матусевич, 55), Гулько (Тлумак, 55), Судаков (Шевченко, 62), Кобак, Абдуллаєв (Брагару, 62), Світюха (Чідомере, 62).

Другий поєдинок ці суперники проведуть 13 жовтня (початок – о 12.00 за київським часом).

11 жовтня 2019 15:18