Сьогодні 19 березня 2024 р.

Элит-раунд ЧЕ-2015 (U-17). Украина капитулировала перед Германией

23 березня юнацька збірна команда України U-17 зіграла матч другого туру еліт-раунду ЧЄ-2015. Цього разу підопічні Володимира Циткіна зустрічалися з лідером групи 8 – збірною Німеччини.

Початок матчу виявися невдалим для української збірної, і вже на 12-й хвилині наша збірна опинилась у ролі наздоганяючої. Наші суперники отримали право на штрафний удар, який вдало реалізував Пасслак. У першому таймі німці мали ще декілька гарних моментів, аби подвоїти рахунок, але воротар українців був на висоті у ці хвилини.

По перерві малюнок гри особливо не змінився, збірна Німеччини більше володіла ініціативою і контролювала м’яч. Слід відзначити, що як і в першому таймі, найактивнішим у складі наших суперників був капітан команди Пасслак.

«Синьо-жовті» намагалася контратакувати, але до реальної загрози воротам Фромманна не доходило. На 68-й хвилині зустрічі черговий стандарт біля воріт Шевчука призвів до другого голу в наші ворота. Цього разу м’яч на свій рахунок записав Гюль, який вийшов на поле у другому таймі.

Ще за шість хвилин Шевчук виявився безсилим після удару Шмідта – 0:3 на користь «бундестіму». До фінального свистка рахунок не змінився. У підсумку, друга поразка збірної України, яка позбавляє нашу команду майже всіх шансів пробитися у фінальну частину ЧЄ-2015.

У заключному матчі еліт-раунду, який відбудеться 26 березня, українські футболісти зіграють проти збірної Словаччини.