Юнацька першість України (U19): «Шахтар» виборює «золото»

Доля чемпіонства в юнацькій національній першості (U19) вирішувалася в останньому, 26-го турі, який лідери – «Динамо» та «Шахтар» – починали, маючи рівну кількість очок.

Кияни на полі НТБ Конча-Заспа зустрічалися з «Колосом» і невимушено розтрощили суперника. Підопічні Ігоря Костюка відкрили рахунок на 39-й хвилині, коли відзначився Кирило Попов. На 51-й хвилині Назар Волошин збільшив перевагу столичної команди, а на 63-й Антон Царенко довів рахунок до розгромного – 3:0. Зрештою за 13 хвилин до фінального свистка то й таки Попов оформив дубль – 4:0.

Утім, навіть цей переконливий успіх не дозволив біло-синім вибороти «золото». Вони фінішували другими, поступившись за додатковими показниками «Шахтарю», який у паралельному матчі легко розібрався з «Інгульцем».

Перший м’яч у ворота гостей влетів на 37-й хвилині, коли відзначився Денис Шостак. Рахунок було подвоєно за п’ять хвилин після початку другого тайму: невдалі дії захисту команди з Петрова призвели до автоголу Данило Вапняра. Ну а на 59-й хвилині інший Данило, тепер уже Гончарук із «Шахтаря», остаточно поховав інтригу в цьому протистоянні – 3:0.

Гірники поступилися «Динамо» за кількістю перемог, за різницею забитих та пропущених м’ячів, але перевага у особистих зустрічах дозволила підопічним Оскара Ратулутри посісти місце на вершині!

9 травня 2021 13:50