U-19: Украина обыграла Грецию

У вівторок в Бучі на стадіоні «Ювілейний» відбувся перший із двох запланованих товариських матчів між юнацькими збірними U-19 України та Греції.

У дебюті першого тайму команди придивлялися одна до одної, а потім перевагою заволоділи гості, які час від часу створювали гостроту біля воріт синьо-жовтих. Підопічні Олега Кузнецова цим похвалитися не могли. За весь тайм наші футболісти не завдали жодного удару по воротах суперника. Швидше за все, це пов'язано з тим, що греки виглядали більш зіграними.

Початок другого тайму став продовженням першої 45-хвилинки. І вже на 52-й хвилині греки відкрили рахунок. Точним ударом після флангової передачі відзначився Факкіс. Після цього гра набула позиційного характеру, поки на 67-й хвилині синьо-жовті не заробили право на кутовий. Підручний подав корнер, Гудзинський головою підправив м'яч на дальню штангу, а там Якуба відправив м'яч до сітки. 1:1.

Гол додав сил підопічним Олега Кузнецова, які все частіше почали гостювати біля штрафного майданчика суперника. На 70-й хвилині масована атака господарів повинна була закінчуватися взяттям воріт, але неузгодженість у завершальній стадії не дозволила цього зробити. І все-таки українці забили другий м'яч. На 75-й хвилині Сікан протягнув м'яч і пробив метрів із 20-ти, кіпер греків парирував удар, однак першим на добиванні був Гірний. 2:1. Через кілька хвилин Гірний знову міг вразити ціль, але м'яч пролетів у сантиметрах від стійки. А на 81-й хвилині Батагов сильним пострілом влучив у поперечину...

Гості мали шанс відігратися на 88-й хвилині, але спочатку воротар українців Горох відбив постріл суперника, а потім на заваді грецькому футболісту став Махонін. У компенсований час знову Горох врятував синьо-жовтих від голу.

Товариський матч

УКРАЇНА (U-19) – ГРЕЦІЯ (U-19) – 2:1 (0:0)
 Якуба (67), Гірний (75) – Факкіс (52).
Україна (U-19): Горох, Якуба, Ауссі (Махонін, 75), Данилюк, Снісар (Калинчук, 88), Гудзинський, Гуров (Гірний, 68), Підручний, Мельнійчук (Мудрик, 46), Духота (Батагов, 46), Сікан.

Другий поєдинок ці суперники проведуть 10 жовтня в Києві на НТК ім. В. Баннікова. Початок – о 13.00.

8 жовтня 2019 22:21