Украина U-17 обыграла Латвию на Мемориале Банникова

Підопічні Олександра Петракова стартували на цьогорічному Турнірі Віктора Баннікова з перемоги над збірною Латвії.

В понеділок на стадіонах Києва, Бучі, Борисполя та Обухова розпочався 16-й за ліком міжнародний Турнір Віктора Баннікова. У ньому беруть участь юнацькі збірні U-17 (футболісти не старші 2003 року народження). За головний приз змагань боротимуться вісім команд – Україна, Латвія, Азербайджан, Ізраїль, Туреччина, Литва, Білорусь та Словаччина.

У своєму першому поєдинку на турнірі синьо-жовті в Бучі на стадіоні “Ювілейний» зустрічалися з командою Латвії. Господарі змагань у першому таймі мали відчутну перевагу, але відзначитися змогли лише одного разу.

Голкіпер латвійців Крістерс Клава втратив м'яч біля власних воріт, чим скористався Максим Хлань. Українець першим ударом влучив у стійку воріт, але сам же і встиг на добивання – 1:0.

Другий тайм українці розпочали ще активніше. За перші п'ять хвилин після перерви Кононов, Бомащук та Хлань мали нагоди збільшити перевагу нашої команди. А за чотири хвилини вже Назар Волишин потужно пробив поруч зі стійкою.

Але, як буває у футболі, мяч влетів у ворота підопічних Олександра Петракова. На 60-й хвилині Віталій Роман збив у власному штрафному Артемса Пузирєвскіса, й арбатр вказав на точку. Удар Лукаса Вапне був влучним – 1:1.

Однак ігрова перевага нашої команди все ж далася взнаки. На 66-й хвилині Станіслав Урсулов зробив передачу до штрафного майданчика суперника. Там краще за всіх розібрався Микита Кононов – 2:1.

А на останніх секундах матчу латвійці залишился вдесятьох. Капітан нашого суперника Карліс Вільніс сфолив й не дозволив Микитишину вийти сам на сам із їхнім голкіпером.

Втім, більше забитих м'ячів глядачі не побачили, і Україна розпочала 16-й Турнір Віктора Баннікова з перемоги.

Турнір Баннікова

1 тур

Група А

УКРАЇНА (U-17) – ЛАТВІЯ (U-17) – 2:1
Хлань (29), Кононов (66) – Вапне (60, з пенальті).
Україна: Пузанков, Роман, Мампассі, Дячук, Волошин (Квасниця, 67), Урсулов (Танчак, 67), Попов (Теслюк, 56), Хлань (Микитишин, 56), Кононов (Биков, 72), Хромей (Яцик, 67), Бомащук (Лебедєв, 56).
Латвія: Клава, Хонс, Вільніс, Бушмейстерс (Рашцевскіс, 55), Мілайс (Рекіс, 55), Каушеліс (Остапенко, 70), Вапне, Новіковс, Пінкевичс, Пузирєвскіс, Давідс Седс.
Вилучений: Вільніс (90+3).

Азербайджан – Ізраїль – 0:6

Група  B

Словаччина – Білорусь – 2:1
Туреччина – Литва – 1:1

27 серпня українці у другому матчі Турніру Віктора Баннікова зіграють проти збірної Азербайджану. Гра відбудеться на стадіоні “Ювілейний» у Бучі. Початок – о 17.00.

26 серпня 2019 19:43