Сьогодні 19 березня 2024 р.

U-17: Украина уступила Израилю во втором спарринге

У середу, 4 березня, юнацька збірна команда України, складена з футболістів 1998 року народження, у рамках навчально-тренувального збору провела другий товариський матч із однолітками з Ізраїлю.

Незважаючи на те, що перший тайм другого спарингу між збірними України та Ізраїлю пройшов без гольових моментів, вже на 18-й хвилині гри Юрій Гаврусевич був змушений виймати м’яч із сітки власних воріт. Господарі поля скористалися незграбністю захисників української команди, заробивши пенальті, а Томер Альтман, у свою чергу, відзначився з 11-метрової позначки.

Команда Володимира Циткіна вийшла на поле у другому таймі налаштованою відігратися, але, створивши за 40 хвилин гри декілька небезпечних моментів, «синьо-жовті» так і не зуміли розпечатати ворота суперників – 0:1.

Нагадаємо, товариські матчі збірної України із командою Ізраїлю були останнім етапом підготовки до участі в еліт-раунді ЧЄ-2015, що пройде в у другій половині березня в Німеччині.

Товариський матч

ІЗРАЇЛЬ U-17 – УКРАЇНА U-17 – 1:0
Альтман (18, пен)
Україна (стартовий склад): Гаврусевич – Величенко, Шкіндер, Скаржинський, Чеберко, Калюжний (к), Козак, Гергель, Дубінчак, Лєднєв, Завінський.

4 березня 2015 18:17