Украина U-17: серебро на турнире Syrenka Сup

Юнацька збірна України, складена з гравців віком до 17 років, здобула срібні медалі на міжнародному турніру Syrenka Сup. У фіналі наші хлопці в напруженій боротьбі лише в серії післяматчевих пенальті поступилися господарям турніру − збірній Польщі.

Матч видався гідним фіналу − глядачі побачили 4 забитих голи та серію післяматчевих пенальті. З перших хвилин поляки, на правах господарів, усіма силами пішли вперед, що дозволило їм вже на 5 хвилині повести в рахунку. Проте, отямившись від пропущеного голу, збірна України поступово перехопила ініціативу та відновила статук-кво − на 29 хвилині гол у складі нашої команди відзначився Роман Лебедь.

У другому таймі продовжувала точитися рівна боротьба, проте на 43-ій хвилині поляки знову вийшли вперед, провівши гол з пенальті . Після пропущеного голу українці активно пішли вперед - відзначитися могли Михайличенко та Капелян, проте м’яч вперто не йшов у ворота. Фортуна посміхнулась нам лише на 80 хвилині, коли арбітр призначив пенальті в ворота поляків, якій впевнено реалізував Капелян − 2:2. Після цього, вже на доданих хвилинах, поляки провели ще одного м’яча, проте перед цим він вийшов за межі поля, і арбітр його справедливо не зарахував. Тож, 2:2 − і все вирішувалось в серії післяматчевих пенальті, в якій більше пощастило полякам − 5:4.