Сьогодні 16 квітня 2024 р.

Украина (U-17) заняла восьмое место на турнире в Беларуси

У неділю, 25 січня, юнацька збірна команда України, складена з футболістів 1998 року народження, провела свій останній матч на міжнародному турнірі на призи Асоціації «Білоруська федерація футболу» – Development Cup. «Синьо-жовті» у серії післяматчевих пенальті поступилися команді Чехії з рахунком 1:1 (3:5) і зайняли восьме підсумкове місце у змаганнях.

Як і у грі зі збірною Фінляндії, команда Володимира Циткіна досить впевнено провела перший тайм, реалізувавши гральну та територіальну перевагу. На 32-й хвилині капітан команди Матвєєнко підключився до атаки української збірної і вразив ворота суперників. У середині другого тайму чеським футболістам вдалося відігратися завдяки влучному «пострілу» Чермака.

На 60-й хвилині матчу захисник української команди Дмитро Бондар у зіткненні із чеським візаві отримав важку травму і був змушений передчасно залишити поле задля отримання невідкладної швидкої допомоги.

Подальші події за хронологією також нагадували суботній поєдинок із фінською збірною, оскільки збірним довелося вирішувати долю 7-8 місць за допомогою серії післяматчевих пенальті. Майже усі спроби українських та чеських гравців були вдалими, і лише удар «з точки» у виконанні Матвєєнка, на жаль, виявився хибним.

ЧЕХІЯ U-17 – УКРАЇНА U-17 – 1:1 (5:3 по пенальті)
 Чермак (50) – Матвєєнко (32).
Україна: Шевчук – Д. Бондар (Завінський, 60), Гергель, Лісовий, Матвєєнко (к), Величенко, Козак, Дубінчак (Симчо, 61), М. Бондар (Антонюк, 53), Гранчар (Кожушко, 73), Шкіндер.
Попередження: Шашинка, Жежулка – Д. Бондар, Гергель, Лісовий.

26 січня 2015 18:47