Сегодня 28 января 2020

Нагорняк: «У Туреччині хочемо подивитися у справі якомога більше кандидатів»

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2004 року народження) готується до старту на міжнародному турнірі «Кубок Егейського моря», який із 15-го по 21 січня проходитиме в Туреччині. Про останні новини з табору синьо-жовтих розповів керманич команди Сергій Нагорняк.

– Сергію Миколайовичу, порівняно з минулим збором склад вашої команди помітно змінився...
– Більшою мірою цей етап підготовки я б назвав селекційним. Ми хочемо подивитися у справі якомога більше кандидатів до команди. Футболісти «Шахтаря» й «Динамо» добре нам відомі. Єдиний представник гірників, Денис Почапський, отримав виклик до збірної, ще коли був вільним агентом. Це черговий, але, можливо, й останній цього року шанс для багатьох гравців.

– У нинішньому році експериментів буде менше?
– Безумовно. Зараз протягом чотирьох матчів буде чудовий шанс подивитися на кандидатів до збірної в бойових умовах. Причому викликані футболісти були попереджені про майбутні плани за місяць. Тому хто підтвердить своє право на місце під сонцем, знову ж таки, залежить тільки від самих хлопців. Уже на наступний збір, який відбудеться наприкінці березня, виклик отримають тільки найсильніші виконавці.

– Зараз будете грати з листа чи вже маєте якесь уявлення про майбутніх суперників по турніру?
– Загальні відомості про супротивників ми хлопцям розповімо й покажемо, але для мене головне – бачити дії своїх підопічних. Завдяки керівництву УАФ у нас є можливість у гідних умовах потренуватися в Туреччині кілька днів. Вірю, що за цей час ми зможемо підійти до турніру в бойовій готовності.

14 января 2020 17:38Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Пенальти от Шахтера – среди лучших голов группового этапа Юношеской лиги УЕФА

 

31 декабря 2019 09:43

Украина (U-19): с первого места в элит-раунд Евро-2020!

 

21 ноября 2019 09:40

U-19. Днепр – Динамо 0:3. Полный матч

 

09 ноября 2019 10:00