Сегодня 8 августа 2020

Нагорняк: «У Туреччині хочемо подивитися у справі якомога більше кандидатів»

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2004 року народження) готується до старту на міжнародному турнірі «Кубок Егейського моря», який із 15-го по 21 січня проходитиме в Туреччині. Про останні новини з табору синьо-жовтих розповів керманич команди Сергій Нагорняк.

– Сергію Миколайовичу, порівняно з минулим збором склад вашої команди помітно змінився...
– Більшою мірою цей етап підготовки я б назвав селекційним. Ми хочемо подивитися у справі якомога більше кандидатів до команди. Футболісти «Шахтаря» й «Динамо» добре нам відомі. Єдиний представник гірників, Денис Почапський, отримав виклик до збірної, ще коли був вільним агентом. Це черговий, але, можливо, й останній цього року шанс для багатьох гравців.

– У нинішньому році експериментів буде менше?
– Безумовно. Зараз протягом чотирьох матчів буде чудовий шанс подивитися на кандидатів до збірної в бойових умовах. Причому викликані футболісти були попереджені про майбутні плани за місяць. Тому хто підтвердить своє право на місце під сонцем, знову ж таки, залежить тільки від самих хлопців. Уже на наступний збір, який відбудеться наприкінці березня, виклик отримають тільки найсильніші виконавці.

– Зараз будете грати з листа чи вже маєте якесь уявлення про майбутніх суперників по турніру?
– Загальні відомості про супротивників ми хлопцям розповімо й покажемо, але для мене головне – бачити дії своїх підопічних. Завдяки керівництву УАФ у нас є можливість у гідних умовах потренуватися в Туреччині кілька днів. Вірю, що за цей час ми зможемо підійти до турніру в бойовій готовності.

14 января 2020 17:38Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Динамо U19 – Олимик U19 – 7:1. Весь матч

 

07 августа 2020 13:00

Динамо U-19 готовится к новому сезону

 

25 июля 2020 18:40

Контрольный спарринг. Динамо U-19 – Колос U-19 5:1. Весь матч

 

25 июля 2020 12:01