Сегодня 4 декабря 2020

Поздравление ДЮФШ «Динамо» от Леонида Кравчука

По материалам пресс-службы «Динамо»

Тренерському складу ДЮФШ «Динамо» ім. В.В.Лобановського, гравцям юнацьких команд київського клубу.

Дорогі нащадки славетних традицій столичної школи футболу!

Доля обдарувала кожного з вас надзвичайною ласкою, надавши змогу зробити перший крок до спортивного визнання у складі найпопулярнішої команди України – київського «Динамо».

Ім’я найтитулованішого вітчизняного футбольного клубу вже багато десятиліть прославляє нашу Батьківщину далеко за її межами. Вихованці різних генерацій «Динамо» додавали золотої вартості київському бренду та зірочок до емблеми, що гордо прикрашає нині футболку кожного динамівця.

Зірки різних поколінь – від Антона Ідзковського та Миколи Махині, Віктора Каневського та Андрія Біби, Володимира Мунтяна та Олега Блохіна, Олексія Михайличенка та Олега Кузнецова, Андрія Шевченка та Олександра Шовковського, а згодом і Андрія Ярмоленка – здійснили свій внесок у створення магічного імені «Динамо».

Вочевидь, тепер настала ваша черга!

Тож дозвольте мені від імені прихильників київського «Динамо» подякувати усім вам за чергову переможну звістку. Адже у рік святкування 90-річчя клубу його молодь здобула чемпіонські титули в усіх шістьох вікових групах першості України, встановивши рекорд, який можна лише повторити, та не перевершити.

Так тримати й надалі, біло-сині! Не забуваючи, однак, що цьогорічні перемоги – це лише перші кроки на вашому шляху до справжнього визнання.

«Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!» – застерігали від зазнайства Валерій Лобановський та Олег Базилевич, вчителі ваших вчителів.

«І чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь», – заповідав нам на всі часи Тарас Шевченко, великий пророк українського народу.

Отже, шановні тренери та гравці ДЮФШ «Динамо», завжди навчайтесь, завжди будьте варті своєї футбольної альма-матер, завжди прагніть тільки до перемог!

Із любов’ю та щирим батьківським почуттям до вас,
Леонід КРАВЧУК, 
перший Президент України,
голова Наглядової ради ФК «Динамо» Київ

7 июля 2017 19:14Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Динамо (U-19) – Десна (U-21) 5:0. Обзор матча

 

30 августа 2020 10:00

ТМ. Динамо U19 – Олимик U19 – 7:1. Весь матч

 

07 августа 2020 13:00

Динамо U-19 готовится к новому сезону

 

25 июля 2020 18:40