ЧЕ-2015 (U-17): Украина стартовала с ничьей

У четвер, 25 вересня, у литовському місті Єлгава юнацька збірна України, складена з футболістів 1998 року народження, провела стартовий поєдинок першого кваліфікаційного раунду ЧЄ-2015 проти грецьких однолітків, який завершився нульовою нічиєю.

З перших хвилин матчу наші суперники заволоділи ігровою та територіальною перевагою і одразу ж створили небезпечний момент біля воріт Шевчука, але удар Піспаса пройшовся у метрі від ближнього кута.

Зазначимо, що більшу частину грального часу матчу команди вели боротьбу у центрі поля, а гра супроводжувалася постійними зупинками через порушення правил з боку обох колективів.

Хороші шанси для взяття воріт у першому таймі мала збірна Греції: на 31-й хвилині Шевчук врятував «синьо-жовтих» від голу після «пострілу» Павлідіса, а ще через чотири хвилини воротар української збірної зіграв надійно, відбивши небезпечний удар Лімніоса.

Схоже, у перерві наставник юнацької збірної України Володимир Циткін провів плідну бесіду із підопічними, яким вдалося вирівняти гру у другій 45-хвилинці стартового поєдинку кваліфікації.

Українці ледь не забили гол вже у першій атаці після оновлення гри, але з ударом Лісового впорався Гавалас. Після цього наша команда провела ще декілька гострих атак та виконала серію кутових біля воріт суперників, однак захист у цьому матчі виглядав надійнішим за атаку – 0:0.

Чемпіонат Європи U-17 2014/2015. Кваліфікація

Група 5

УКРАЇНА – ГРЕЦІЯ – 0:0
Україна:
Шевчук, Бондар, Шкіндер, Матвєєнко (к), Чеберко, Калюжний, Симчо, Лісовий (Мочуляк, 69), Алібеков, Микитин (Завінський, 41), Муха (Антонюк, 59).
Греція: Гавалас: Бетсас, Яннутсос (Катраніс, 51), Євангелу, Ніколау, Натсос, Лімніос (к), Варкас (Ойкономопулос, 73), Мургос (Лампру, 41), Павлідіс, Піспас.
Попередження: Матвєєнко, Калюжний, Муха – Натсос, Варкас.

В іншому матчі квартету збірна Швеції переграла однолітків із Латвії з рахунком 2:1.

25 вересня 2014 18:50