Сьогодні 18 квітня 2024 р.

ЕВРО-2014 (U-19). Мальта – Украина 0:4. Шаг в следующий раунд

Юнацька збірна U-19 продовжнує свої виступи у кваліфікаційному раунді ЧЄ-2013/2014, що триває зараз у Казані. У другому матчі турніру наші хлопці впевненно переграли однолітків із Мальти − 4:0 та достроково вийшли до наступного раунду.

З перших хвилин матчу українці захопили ініціативу постійно створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника − особливу загрозу воротам мальтійців носили стандартні положення. Щоправда відкрити рахунок нашим хлопцям вдалось лише на 30 хвилині − гол забив Артур Міронян. Тож за мінімальної переваги українців команди і пішли на перерву.

В другому таймі малюнок не гри не змінився − підопічні Олесандра Петракова продовжували загрожувати воротам мальтійців. Найбільш потужною для українців виявилась середина другого тайму, коли наші хлопці зуміли відзначитися у воротах суперників аж 3 рази − дубль на рахунку Радченко, а перевагу України на 83 закріпив Харатін − 4:0 − друга поспіль перемога українців, що виводить її до наступного раунду, що пройде весною 2014 року. В наступному матчі, що пройде 16 жовтня, наші хлопці в очному протистоянні з господарями збірною Росії розіграють 1 місце.

МАЛЬТА (U-19) – УКРАИНА (U-19) – 0:4
 Миранян (30), Радченко (61, 68), Харатин (83).
Мальта: Шранц, Фава, Микаллеф, Дзаммит, Четчути (Кумбо, 90), Табоне, Чезаре, Спитери (Дебоно, 50), Маккей, Кремона, Дегабриэлле (Аццопарди, 86).
Украина: Сарнавский, Качараба, Соболь, Луканов (Билоног, 59), Полегенько, Ткачук, Чумак, Габелок, Миранян (Яремчук, 81), Банасевич (Радченко, 46), Харатин.
Предупреждения: Спитери (40) – Полегенько (54).

12 жовтня 2013 17:26