ЧЕ-2013 (U-17): Украина – Шотландия – 0:0

1-го листопада, на стадіоні «Баса» у Тбілісі відбувся другий матч кваліфікаційного раунду ЧЄ-2013. Підопічні Олександра Головка зіграли зі збірною Шотландії. Рахунок цього разу був нічийним 0:0.

Перший тайм розпочався дуже стрімко для нашої збірної. Українці вже на третій хвилині створили гольовий момент, але надалі перевага у володінні м’ячем перейшла до шотландців. Український голкіпер Вадим Солдатенко  кожного разу демонстрував високу майстерність, рятуючи ворота «синьо-жовтих».

У другому таймі на 61-й хвилині гравець збірної України Бека Вачібарадзе за грубе порушення правил отримав червону картку. Далі грати українцям довелося у меншості. Тож нічию цього разу можна вважати позитивним результатом.

Одночасно на стадіоні ім. Михайла Месхі наші суперники по минулому матчу − збірна Грузії − перемогла команду з Люксембургу із рахунком 3:1.

Наступний, третій матч кваліфікаційного раунду ЧЄ-2013 відбудеться 4 листопада.

Україна U17: Солдатенко (в), Кірюханцев, Штаненко, Лукьянчук (к), Лучкевич (Третьяков 71), Макогон, Куксенко, Арендарук, Коваленко (Оріховський 80), Вачібарадзе, Борячук (Яровой 64).
Шотландія U17: Келлі (в), Сіннамон, Сауттар, Барроумен, Уолтерс, Уолш, Хендерсон (к), Доннеллі (Харпер 78), Макмаллан, Мюрхед, Стоуні.

2 листопада 2012 09:41