Юношеская сборная Украины уступила Чехии

Юнацька збірна України (U-20) зіграла матч у рамках товариського турніру International Challenge Trophy Cup, що проводиться під егідою UEFA. Суперником підопічних Олександра Петракова стала збірна Чехії.

Перший тайм на стадіоні імені Віктора Баннікова пройшов у досить рівній боротьбі. В основному, проходила у центрі поля. Команди мали по одному небезпечному моменту. На 32-й хвилині, після прострілу з правого флангу «сімка» чехів Давід Хоуска розстрілював ворота Сарнавського з 10 метрів але поцілив повз. А за дві хвилини Андрій Блізніченко, після навісу з флангу, пробивав у дальній кут – м’яч пройшов у кількох сантиметрах від стійки.

У другому таймі команди почали грати у більш відкритий футбол. На 53-й хвилині знову Хоуска пробивав з тієї ж позиції що й у першому таймі, але прямо в руки Сарнавському. За 4 хвилини відповіли українці – Чачуа виводив розрізним пасом Микиту Татаркова, який щойно з’явився на полі, але Томаш Коубек встиг перехопити небезпечний пас. На 65-й хвилині Денис Мірошніченко сильно пробивав метрів із 25-ти, але чеський воротар парирував постріл. Трохи згодом Владислав Кабаєв небезпечно закручував зі штрафного, сфера пролетіла над усіма захисниками і Коубек не без проблем потягнув удар. Під кінець зустрічі синьо-жовті остаточно перехопили ініціативу. На 84-й хвилині Білоног, пройшовши половину поля правим флангом, увірвався до штрафного майданчику, і пробивав у дальній кут. Знову лічені сантиметри завадили відкрити рахунок у матчі. Чехи, у свою чергу, в одній з нечисленних контратак відкрили рахунок. Єдиний гол у матчі на 87-й хвилині провів Томаш Прікрил. Як наслідок, прикра поразка 0:1.

Наступну гру наша збірна проведе 13 жовтня на виїзді проти норвежців.

УКРАЇНА (U-20) – ЧЕХІЯ (U-21) – 0:1
Томаш Прікрил (87).
Україна U-20: Сарнавський, Качараба, Бурда, Чумак (Ткачук, 69), Чачуа (Кабаєв, 62), Хобленко (Яремчук, 62), Блізніченко (Білоног, 20), Банасевич (Татарков, 54), Мірошніченко, Соболь, Харатін.
Головний тренер: Олександр Петраков.
Чехія U-21: Коубек, Калас, Льофтнер (Малік, 86), Брабец, Хоуска, Змргал, Крменчік (Гадащчок, 78), Скалак (Сікора, 74), Фрідек (Прікрил,67), Петрак, Гібш.
Головний тренер: Якуб Доваліл.

10 жовтня 2014 11:45