U-19: Україна з нічиєї стартувала в елітному раунді Євро-2019

По материалам оф. сайта ФФУ

Юнацька збірна України розпочала боротьбу за потрапляння до фінальної частини чемпіонату Європи.

Першим суперником команди Сергія Нагорняка на турнірі, який проходить в Італії, стала команда Сербії, яка у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи виявилася сильнішою за такі збірні, як Польща, Північна Ірландія та Казахстан.

Уже на другій хвилині півзахисник синьо-жовтих Георгій Цітаішвілі перевірив пильність сербського воротаря. І перший гольовий момент створили українці після удару Сікана, але і в цьому епізоді Гордич врятував свою команду. Утім, на 23-й хвилині подопічні Сергія Нагорняка все-таки досягли свого. Цього разу півзахисник київського «Динамо» Цітаішвілі був влучним. 1:0. А на 36-й хвилині Сікан подвоїв перевагу збірної України. Шкода тільки, що в першому таймі наші хлопці недотерпілі, пропустивши гол на 45-й хвилині. До речі, це був єдиний удар у ствір воріт сербів в першому таймі.

Другий тайм став більш нервовим. Збільшилася кількість порушень. Але при цьому синьо-жовті були ближчими до успіху. На 70-й хвилині після удару Цітаішвілі м`яч потрапив у каркас воріт. А коли на 74-й хвилині у сербів сталося вилучення (за друге попередження поле покинув Белич), здавалося, буде легше. Однак через три хвилини суперник отримав право на пенальті. Влахович був точним. На жаль, всі спроби українців вирвати перемогу ні до чого не призвели. 2:2.

Еліт-раунд Євро-2019 (U-19). Група 7

УКРАЇНА – СЕРБІЯ – 2:2
Цітаішвілі (23), Сікан (36) – Влахович (45, 77, з пенальті).
Україна: Трубін, Агапов, Муравський, Снурніцин, Слива, Білошевський, Криськів (Желізко, 90+2), Кащук (Мудрик, 59), Цітаішвілі, Сікан (Супряга, 72), Бондаренко (Надольський, 59).
Сербія: Гордич, Шехович, Єлічич, Павлович, Гаврич (Белич, 46), Каменович, Звеканович, Нешкович (Яковлевич, 88), Ступаревич (Тедич, 76), Влахович, Босич (Видосавлевич, 72).
Попереджені: Білошевський (10), Муравський (26), Слива (89) – Звеканович (12), Белич (59), Тедич (84).
Вилучений: Белич (74, друге попередження).

Бельгія – Україна  16.00

Нагадаємо, що путівку до Вірменії, де з 14-го по 27 липня проходитиме фінальна частина Євро-2019, отримає тільки переможець групи.

20 березня 2019 14:26