U-17: сине-желтые пробились в финал

Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 17 років обіграла однолітків з Ізраїлю з рахунком 3:0 на традиційних міжнародних змаганнях на призи Асоціації «Білоруська федерація футболу» у Мінську.

Гра пройшла за беззаперечної переваги збірної України, яка з перших хвилин дала зрозуміти супернику, хто є сильнішим у протистоянні. Дуже активно зіграла середня лінія команди Олександра Петракова: півзахисники вміло використовували простір, який ізраїльські однолітки залишали для наших футболістів.

В одній з перших атак Булеца обіграв на фланзі двох суперників і прострілив у штрафний майданчик, де Янаков набіг на дальню стійку і пробив під поперечину воріт. Другий м'яч очікувати довго не довелося. Булеца вже з лівого флангу обіграв свого візаві і увійшов до штрафного майданчика, але не обійшлося без порушення правил. Сам постраждалий чітко реалізував пенальті, розвівши м'яч і воротаря по різних кутах.

Третє взяття воріт сталося наприкінці тайму. Янаков реалізував швидкісну контратаку «синьо-жовтих» і красивим обвідним ударом у дальній кут поставив крапку в цьому матчі.

Вже сьогодні «синьо-жовті» посперечаються за перше місце на турнірі із господарями – командою Білорусі.

«Кубок Розвитку-2016». Матч за 1-3 місця

Україна U-17 – Ізраїль U-17 – 3:0
Янаков (5, 35), Булеца (8, пен)
Україна: Петрусь – Бондар, Булеца (Кузьменко, 58), Чех (Хахльов, 51), Михайленко (Кулаков, 58), Миколенко, Мусолітін, Наумець (Кащук, 51), Червак (Авраменко, 41), Сухар (Будняк, 69), Янаков (Кузьменко, 69)
Ізраїль: Чен – Ран Ахарон (Ноам, 41), Раз, Еден (Ор, 55), Халайла (Ейлон Хаїм, 41), Тева Грей Клауд, Офек (Аві, 41), Мухамад, Найар, Бмуха (Ярин, 41 ), Голдберг (Манор, 41; Офек Матан, 80)
Попередження: Червак.

24 січня 2016 14:03