Сьогодні 19 березня 2024 р.

Чумак отметился дублем за сборную Украины U-20

Молодіжна збірна України U-20, складена із футболістів 1995-го року народження, провела заключний контрольний поєдинок на тренувальному зборі у Туреччині.

Підопічні Олександра Петракова упевнено перемогли молодіжний склад турецького «Антальяспору» з рахунком 5:0.

Три з п’яти забитих м’ячів на рахунку динамівців. Вже на 8-й хвилині відзначився півзахисник Євген Чумак, який у другому таймі оформив дубль. А ще один м’яч до свого активу у першій половині зустрічі записав нападник Артем Бєсєдін, який на правах оренди виступає за харківський «Металіст».

Всього у звітному матчі взяли участь четверо динамівців, усі вони вийшли на поле у стартовому складі. Півзахисники Павло Полегенько, Ігор Харатін та нападник Артем Бєсєдін зіграли перший тайм, а Євген Чумак був замінений на 54-й хвилині зустрічі.

У середу, 1-го квітня, збірна повертається до України, а футболісти – до розташування своїх клубів.

1 квітня 2015 14:46