«Рух» (U-19) у кроці від участі в Юнацькій лізі УЄФА

Юніори «Руху» стали ще на крок ближчими до Юнацької ліги УЄФА, перемігши «Інгулець» завдяки хет-трику Карабіна та голам Ляха, Романа і Пастуха.

Перенесений матч 11-го туру між «Інгульцем» і «Рухом» відбувся у польському місті Сянік. Саме тут «жовто-чорні» дограють пропущені матчі юнацького чемпіонату України.

Доля зустрічі вирішилась ще у першій 45-хвилинці. Вже у дебюті зустрічі Ярослав Карабін головою вдало замкнув подачу Ростислава Ляха та відкрив рахунок у матчі. На 21-й хвилині гравцям вдався гол-близнюк: знов подача Ляха і удар головою від Карабіна. Ще через 11 хвилин вже Карабін асистував Ляху, коли той робив рахунок 3:0.

Наприкінці першого тайму «жовто-чорні» забили ще двічі. Спочатку Карабін оформив хет-трик ударом в ближній кут з центру штрафного, а потім Віталій Роман пройшов по флангу, обігрався з тим же Карабіним та влучно пробив у дальній кут. На перерву команди пішли за рахунку 5:0 на користь підопічних Віталія Пономарьова.

У другій половині зустрічі гра «жовто-чорних» дещо заспокоїлась. Проте на 67-й хвилині Євгеній Пастух скористався помилкою суперника та забив черговий гол ударом з-за меж штрафного майданчику. А вже за 3 хвилини «Інгулець» забив гол престижу – після контратаки відзначився Данило Бойко. У підсумку – впевнена перемога «Руху» з рахунком 6:1.

Після цієї звитяги «рухівці» набрали 44 бали та скоротили відставання від «Динамо» до 2 очок. Вже 20-го травня підопічні Віталія Пономарьова проведуть гру 19-го туру проти «Колосу», де визначиться доля путівки в Юнацьку лігу УЄФА. Початок матчу о 13:00 за київським часом.