Беседин: «Шевченко сказал, чтобы играл раскрепощенно и пожелал удачи»

Дебютант національної збірної команди України Артем Беседін розповів про появу на полі у синьо-жовтій футболці проти у товариському матчі проти збірної Сербії та висловив сподівання, що це не останній для нього виклик до головної команди країни.
 
– Артеме, вітаємо Вас з дебютом у складі національної збірної команди України! Які емоції Ви відчули, коли з’явилися на полі в товариській зустрічі з командою Сербії?
– Дуже дякую. Завжди приємно виходити на поле, а тим більше – в Харкові при рідних трибунах. Дуже чекав цього дебюту. Хочеться подякувати уболівальникам, що прийшли нас підтримати. Хочу привітати і команду з перемогою, і всю Україну.
 
– Хто з близьких людей підтримував Вас на трибунах?
– І моя родина була на стадіоні, і близькі друзі. Всі, хто зміг, приїхали мене підтримати.
 
– Це був Ваш перший виклик до національної збірної. Які залишилися відчуття від перебування в команді і спілкування з тренерським штабом?
– Я все побачив і зрозумів ще в перший день, тільки приїхавши до розташування збірної. Дуже хороша атмосфера команді, присутнє повне взаєморозуміння між тренерами і гравцями. Тренерський штаб добре мене прийняв, команда теж допомогла. Сподіваюся, це перший і не останній мій виклик до збірної.
 
– Чи можна сказати, що перша поява у збірній стане стимулом для Вашого подальшого професійного росту?
– Звичайно, це, напевно, найбільший стимул для футболіста. Хочеться доводити і надалі, що я гідний грати за збірну. Потрібно продовжувати працювати, і все буде нормально.
 
– Що Вам сказав Андрій Шевченко, коли випускав на поле?
– Перед грою ми розбирали збірну Сербії: нам пояснювали структуру гри, яку потрібно займати зону при обороні, при пресингу. Під час виходу на поле він мені все нагадав і сказав, щоб я робив те, що вмію. Сказав, щоб грав розкуто, і побажав удачі.
 
– Чи вважаєте, що виконали установку, яку дав тренер? Як оцінюєте Ваш дебютний виступ в складі «синьо-жовтих»?
– Завжди можна зіграти краще. Скільки б не забив нападник, завжди є до чого прагнути. Дуже добре, що здобули впевнену перемогу, забивши наприкінці ще один м'яч. Я вважаю, що гру не зіпсував.
 
– Пам'ятаєте епізод з другим забитим м'ячем? Чи не думали самостійно вирішити його долю і спробувати забити гол?
– У Ярмоленка була краща позиція, і він просив передачу. Я віддав пас, ми забили м'яч, так що, мабуть, я зробив все правильно.
 
– Чи задоволені Ви підтримкою харківських уболівальників, враховуючи, що збірна не грала тут тривалий час?
– У Харкові дуже хороші вболівальники. Вони скучили за великим футболом. Хочеться їм подякувати, оскільки на полі дуже відчувалася їхня підтримка.

17 ноября 2016 14:35Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Николай Шапаренко о вызове в сборную

 

17 мая 2018 15:33

Япония - Украина: послематчевая пресс-конференция Андрея Шевченко

 

28 марта 2018 10:19

ТМ. Япония – Украина 1:2. Обзор матча

 

27 марта 2018 18:08