Сегодня 20 января 2020

«Арена-Львов» готова к приезду сборной Украины

У червні увагу всіх українських шанувальників футболу буде прикуто до столиці Галичини, де на «Арені-Львів» головна команда країни прийматиме у відбірних матчах чемпіонату Європи збірні Сербії та Люксембургу.

Пригадується, коли підопічні Андрія Шевченка проводили тут свій попередній офіційний поєдинок, зі словаками в Лізі націй у вересні 2018 року, то в учасників були претензії до якості газону. Директор «Арени-Львів» Юрій Майборода переконаний, що тепер незадоволених уже не буде. Адже завдяки найсучаснішим нідерландським технологіям у березні на штучну основу було постелено новий натуральний газон, і він перебуває в ідеальному стані.

«Арену-Львів» було зведено до ЄВРО-2012, і старий газон уже потребував заміни, – зазначив Юрій Майборода. – Завдяки підтримці керівництва УАФ, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства фінансів України, місцевих владних структур усі роботи проходили згідно із запланованим графіком. Із державного бюджету було виділено 7 млн грн, ще 1,5 млн довелося позичати, оскільки березень – не найкращий час для росту трави, тож довелося її гріти спеціальними освітлювальними установками».

Залишився задоволеним виконаними на «Арені-Львів» роботами й голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко, який також активно долучився до цього процесу. На його думку, новий газон відповідає всім вимогам, і тепер на «Арені-Львів» можна проводити офіційні матчі не тільки підопічних Андрія Шевченка, а й жіночої збірної, представників інших вікових груп. Є сподівання, що саме тут прийматимуть своїх суперників і кращі місцеві футбольні команди.

Залишається повідомити, що новий газон «Арени-Львів» за належної експлуатації може прослужити до 10-ти років.

29 мая 2019 16:53Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Новий Рік 2020: привітання національної збірної України

 

31 декабря 2019 09:45

Шотландия, 21-й тур. Селтик – Рейнджерс 1:2. Обзор матча

 

29 декабря 2019 16:52

Путь сборной Украины на ЕВРО-2020. Лучшие моменты

 

06 декабря 2019 10:23