Сегодня 18 февраля 2019

Тренировка сборной Украины: теннис-бол, фартлеки и отдых для Ярмоленко

Національна команда України вчора провела в Києві перше тренування в рамках жовтневого збору. Зважаючи на те, що футболісти приїхали зі своїх клубів у різних фізичних кондиціях, заняття не було пов'язане з серйозними фізичними та ігровими навантаженнями.

Для початку головний тренер Андрій Шевченко зібрав колектив у центральному колі, розповівши про характер роботи. Після загальної розминки команда розділилася на групи. Футболісти, що грали в неділю, а таких – більшість, одразу ж сформували трійки та двійки для гри в теніс-бол.

У той же час четверо гравців, які не грали, або грали зовсім мало (Ракіцький, Зінченко, Сидорчук та Артем Кравець) упродовж 15-ти хвилин займалися під керівництвом тренера із фізпідготовки Івана Баштового. Бігова робота, що включала чотири хвилини фартлеку (інтервальний біг різним темпом), була покликана підтримати функціональний стан гравців, що не мали достатнього ігрового навантаження.

Після цього четвірка розділилася на два дуети й собі побуцала м'яча через сітку.

Після від'їзду травмованих Буяльського й Бєсєдіна та приєднання Артема Кравця, якого Андрій Шевченко довикликав, у київському таборі збірної 16 гравців. Як вже повідомлялось, до Києва прилетить ще один Кравець – Василь. Решта легіонерів приєднається до збірної вже в Генуї.

У тренуванні не брав участі Андрій Ярмоленко. Один із лідерів збірної потребує невеликого відпочинку в зв'язку із тонусом привідного м'язу. Ярмоленко тривалий час грає на знеболювальному, відтак два-три дні індивідуальних занять дозволять його організму отримати необхідний релакс, щоби в бойовій готовності підійти до матчу Ліги націй з Чехією. Сьогодні вранці національна команда залишає столичний готель Alfavito, аби о 12.20 вилетіти до першого місця призначення – столиці італійської провінції Лігурія – Генуї.

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

9 октября 2018 09:23Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Андрей Шевченко. Секреты лидерства

 

03 января 2019 14:31

Андрей Шевченко поздравил всех с Рождеством и Новым годом

 

25 декабря 2018 10:40

Футбольний на голову. Мар'ян Швед

 

21 ноября 2018 20:49