Сегодня 16 августа 2018

Шевченко: «Попросил команду сыграть на результат»

Александр ГЛЫВИНСКИЙ

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу синьо-жовтих в контрольній грі з албанцями (4:1).

– Тепер ми націлюємося більшою мірою на результат, я просив хлопців про це. Незважаючи на те, що закінчився чемпіонат і було мало часу на відновлення, я попросив команду здобути результат, тому що наступні ігри, які на нас чекають, – офіційні. Налаштування на матч було відповідне, і це відобразилося на полі.

Про важливість голів за збірну для Ярмоленка
– Це має значення для психологічного відновлення Андрія. Тривала реабілітація після травми завадила йому провести кінцівку сезону у своєму клубі. Ми бачимо його функціональний стан, він постійно додає, і позитивним моментом для нього є те, що він зіграв два матчі, двічі забив, віддав дві гольові передачі. Я радий за нього і радий за команду.

Про моменти албанців
– В одному з епізодів ми припустилися помилки, захисники не розрахували, у вільну зону увірвався гравець, який небезпечно пробивав. А так, чогось особливого опоненти перед нашими воротами не створили. Перший тайм був взагалі непоганий, у другому ми попросили контролювати м'яч. Хлопці, які вийшли на заміну, вдало увійшли у гру. Рахунок 4:1 говорить сам за себе. Це хороша репетиція, яка дає психологічну впевненість перед наступними матчами. А зараз я побажав всім вдачі в їхніх клубах: вони відпочинуть і розпочнуть підготовку до нового сезону. Восени на нас чекають серйозні матчі.

Про ротацію складу
– Це моя філософія. Для того, щоби всі гравці, яких ми задіюємо, а це – 24-25 футболістів, рівноцінно розуміли свою позицію на футбольному полі. Ця ротація, яку ми зараз провели, показала, що гравці розуміють своє завдання і своє місце в ігровій схемі. Те, що ми запланували, вдалося виконати. Звісно, варто зауважити, що й албанці давали нам це робити. Загалом провели пристойний матч.

Про цінність перемоги у товариському поєдинку
– Найважливішими для мене будуть офіційні матчі у вересні. Товариські ігри потрібні суто для підготовки до таких поєдинків. Мені важливо було подивитися, як гравці співдіють із партнерами і розуміють свою позицію на полі, формують структуру гри.

3 июня 2018 18:55Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

После Албании. Комментарии Шевченко, Зинченко, Лунина, Коноплянки

 

04 июня 2018 10:22

ТМ. Украина – Албания 4:1. Обзор матча

 

03 июня 2018 19:16

За день до Албании. Вечерняя тренировка сборной Украины

 

03 июня 2018 11:54