Сегодня 8 декабря 2021

Михалик: «Пограю ще в аматорах»

36-річний захисник Тарас Михалик планував дограти останній сезон у складі «Волині», допомогти команді здобути путівку в УПЛ, а вже потім завершити ігрову кар'єру. Проте, «хрестоносці» у вирішальному двобої поступилися «Минаю» і не змогли підвищитися у класі.

Колишній гравець збірної України розповів про свої плани на майбутнє.

– Ще пограю для себе в аматорах. На професійному рівні вже досить, награвся. Бачите, хотів допомогти «Волині», але не вийшло.

– Вас не звали професійні клуби?
 Я ні з ким не спілкувався на цю тему. До того ж, настрій був не дуже. Останні п'ять матчів грав на уколах, адже були певні проблеми з коліном. Наразі заліковую ту травму, після якої запалилося коліно. І буду потроху завершувати ігрову кар'єру. В мене є товариш, який тримає команду. Вона грає на аматорському рівні, на область. Буду для себе займатись, не можу зараз просто взяти і кинути футбол. І що потім, сидіти вдома на дивані?

– Як називається команда?
 «Вотранс».

– Якийсь час ви пограєте в аматорах. Що потім?
 Зараз буду визначатися. На тренерську категорію С я вже навчаюся. Побачимо. Треба спробувати на найнижчому рівні, з низів. Якщо це твоє, то далі займатися і вчитися. А то у нас в Україні тренерів більше, ніж команд. Не бачу сенсу просто навчатися для галочки. Якщо тренерська стезя це моє, то буду й надалі продовжувати вдосконалюватися, а якщо зрозумію, що то не моє, то немає сенсу. Можна сказати, що я перебуваю у творчих роздумах.

 

18 августа 2020 22:43Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Игорю Суркису – 63!

 

22 ноября 2021 09:30

Дмитро Гордон – брати Суркіси, жарти Лобановського, скандали з Павелком, інтерв'ю з Мілевським

 

18 ноября 2021 20:50

Нещерет – экскурсия по базе, работа курьером, спрятанные сокровища

 

10 ноября 2021 14:09