Сегодня 3 декабря 2021

Швидше би спортсмени побігли

Николай НЕСЕНЮК

Кілька тижнів без спортивних змагань через карантин поставили перед спеціалізованими засобами масової інформації проблему: чим заповнювати стрічку новин. Тож на читачів і глядачів висипали купу інтерв'ю із спортсменами та тренерами.

Ефект виявився прогнозованим. Суцільні розмови без репортажів про змагання виглядають, як соус без м'яса, тобто стравою, якою нормально не прохарчуєшся.

І це було би ще пів біди. У цих бесідах кореспонденти, як і належить, прагнуть витягнути з атлетів щось «гостреньке». Нічого поганого в цьому немає. Уболівальникам завжди цікаво, як живуть і про що думають їхні кумири. Але коли наші спортсмени починають говорити, пересвідчуємося: у їхніх головах та сама каша, що й у решти громадян – таксистів, програмістів, торгових агентів, професорів.

Почитавши таке, уболівальник розгублений – серед гравців його улюбленої команди виявилися і патріоти, і «ватники», і «ботани», і просто бовдури. Як із цим жити? Як уболівати за того, хто під потужними м'язами має курячий мозок?

Гадаю, варто згадати: спортсмени, зокрема й найвищого рівня, є дзеркалом країни, в якій виросли та виховувалися. Вони такі ж, як і ми, тільки краще натреновані фізично. Серед людей, які нас оточують, таке саме співвідношення хитрунів і бевзів, романтиків та циніків, авантюристів і перестраховщиків.

І ще слід згадати, що любимо їх не за це. Уболіваємо за спритність, силу, швидкість і реакцію.

Швидше би все це закінчилося і спортсмени знову побігли, втішаючи нас рекордами і перемогами.

 

16 апреля 2020 13:47Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Игорю Суркису – 63!

 

22 ноября 2021 09:30

Дмитро Гордон – брати Суркіси, жарти Лобановського, скандали з Павелком, інтерв'ю з Мілевським

 

18 ноября 2021 20:50

Нещерет – экскурсия по базе, работа курьером, спрятанные сокровища

 

10 ноября 2021 14:09