Сегодня 7 декабря 2021

Анатолію Колоші – 70. Вітання від Ігоря та Григорія Суркісів

Сьогодні виповнилося 70 років заступнику директора стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського, головному фахівцеві клубу за футбольними полями, агроному Анатолію Колоші. Анатолія Яковича, котрий ось уже 36 років вірою та правдою служить динамівському колективу, привітали із ювілеєм почесний член УЄФА Григорій Суркіс і президент ФК «Динамо» Київ Ігор Суркіс.

Дорогий Анатолію Яковичу!

Від усієї душі вітаю Вас із ювілеєм, віддаючи належне справжньому Фахівцю, блискучому майстру своєї справи, людині з футбольним серцем.

Ваші плідні зусилля щодо зміцнення та покращення інфраструктури київського клубу – один із факторів успішного виступу його команд усіх рівнів і вікових груп. Саме ви сприяєте тому, аби динамівське поле було ідеально рівним, надихаючи футболістів на те, щоб у їхніх ногах круглий м’яч рухався правильним напрямком – до чужих воріт і до нових перемог.

Користуючись нагодою, у вашій особі висловлюю щиру подяку всім працівникам персоналу клубу. Звично перебуваючи «за кадром», ви та ваші колеги, однак, залишаєтеся такими ж творцями гучних футбольних успіхів, як гравці та тренери. Й нинішній складний, але чемпіонський рік це вкотре довів.

Здоров’я вам і щастя, дорогий ювіляре, Божої ласки, миру та злагоди. Нехай футбол і надалі буде для вас джерелом радості й наснаги, а рідна динамівська команда якомога частіше віддячує яскравою грою та переможними результатами!

З повагою, Григорій СУРКІС

***

Шановний Анатолію Яковичу!

Від мене особисто та від усієї динамівської сім'ї прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілею!

Ви присвятили нашому клубу роки плідної та системної роботи, за що наша динамівська сім'я Вам дуже вдячна. Ваша відданість «Динамо», Ваші професіоналізм і досвід стали невід'ємною частиною роботи та перемог нашого клубу.

Усі динамівські команди – від дитячих до головної – мають можливість тренуватися та грати на полях відмінної якості. І багато в чому це Ваша заслуга!

Від щирого серця бажаю Вам успіхів і здоров'я, щастя Вашій родині, здійснення Ваших мрій!

З повагою, президент ФК «Динамо» Київ Ігор СУРКІС

29 апреля 2021 12:33Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

«Диалоги в «Футбольном клубе», выпуск 13. Константин Паткевич и Анатолий Колоша. О полях, снегах и... стихах

 

25 февраля 2017 10:06