Сегодня 15 декабря 2018

Обращение Федерации футбола г.Киева к футбольной общественности

Шановні колеги,
члени ФФК та всі ті, хто небайдужий до ситуації у київському футболі!

Як всім відомо, 02.03.18 р. Виконком ФФУ за надуманими обставинами призупинив членство ФФК у ФФУ. У зв’язку з цим ФФК подало заяву-скаргу до КДК ФФУ, яке відкрило відповідне провадження з цього питання. На сьогоднішній день дане провадження не закрито.

Згідно Статуту ФФУ ст. 12

частина 1:

«…Всі провадження, відкриті органами здійснення футбольного правосуддя ФФУ стосовно особи, членство якої у ФФУ призупинено, мають бути завершені до проведення Конгресу, на якому розглядатиметься питання про його членство у ФФУ».

частина 2:

«Питання тимчасового припинення (призупинення) членства передається на розгляд Конгресу, який приймає рішення про виключення члена, скасування або продовження тимчасового припинення (призупинення) його членства. Якщо Конгрес не розглядає це питання, тимчасове припинення (призупинення) членства скасовується».

Таким чином, питання щодо виключення ФФК із членів ФФУ, яке планувалося винести на Конгрес ФФУ 24.05.18 р., не може виноситися та розглядатися на найближчому Конгресі ФФУ, а враховуючи вищенаведені статутні норми, воно повинно бути в повному обсязі скасоване.

За заявою Голови КДК ФФУ, яку він зробив підчас засідання КДК ФФУ 18.05.18 р., відповідного листа буде направлено до Конгресу ФФУ.

Адміністрація ФФК

18 мая 2018 19:15Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

НАЗК: імітація боротьби з корупцією

 

13 декабря 2018 00:30

Программа «ПРОфутбол» за 9 декабря

 

10 декабря 2018 08:54

Большая история Руслана Ротаня

 

08 декабря 2018 10:50