Сегодня 3 декабря 2021

Яремчук: «В Бельгии легче себя проявить, чем в Украине»

Роман Яремчук дав дуже детальне інтерв’ю програмі ПРОФУТБОЛ про особливості тренувань в збірній, деталі трансферних перемовин із Ромою.

Публікуємо те, що не увійшло в телевізійну версію. А тут багато цікавого. Зокрема Яремчук розповідає про те, яка знаменна подія в особистому житті максимально позитивно вплинула на його кар’єру:

– Слава Богу: народилася дитина у мене, став батьком, став відповідальнішим. Це теж впливає на мене. Десь трошки фарт з’явився, і взагалі почав серйозніше відноситися до гольових моментів. Слава Богу, голи прийшли

Також нападник збірної України і бельгійського Гента докладно пояснив, яка травма у нього була напередодні:

– У мене давно проблеми з п’ятою. Це не ахілл, а саме п’ята. Місяці два тому, минулого разу був у збірній і теж мав цю проблему. Я відіграв велику кількість матчів зараз, тож був час підлікуватися. Порадився з лікарями збірної, клубу і вони пояснили, що це найбільш комфортний час, щоб зробити цю процедуру: “Візьмеш собі паузу 5 днів”. Я зробив і зараз набагато краще себе почуваю.

Також Роман Яремчук поділився своїми сподіваннями на Лігу Європи із Гентом, згадав про Динамо та розповів, що може чекати українців у Бельгії:

– Я от дивлюсь за футболістами Динамо: наприклад, якби пару футболістів з Динамо грали у чемпіонаті Бельгії, то вони би вже мали на руках пару запрошень від топ-команд, сто відсотків…

Але певно на Україну не дивляться так, як на ринок. Брати молодих, перепродавати… Більше Європа, Бельгія. Вони беруть молодих, перепродають, роблять бізнес, а Україна якось відійшла в сторону.

Не такий сильно тактичний там футбол, якщо наприклад зі збірною порівнювати, але дуже фізичний, витривалий. Якщо ти там не готовий фізично, то тобі буде дуже важко. Відкритий футбол, є багато гольових моментів і легше себе показати.
Легше ніж в Україні, де команди закриваються, наприклад, як проти Динамо, і шо ти покажеш? 10 чоловік у штрафній стоїть – без шансів.

Спілкувався з хлопцями з Динамо. Кажуть, що, звичайно, їм не приємно зараз, що на них виливають дуже багато бруду. Кому не ліньки, всі їх обговорюють. Вони не можуть виграти вже 5 матчів, в них психологічна яма. Вони через те дуже переживають…

12 сентября 2019 17:55Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Игорю Суркису – 63!

 

22 ноября 2021 09:30

Дмитро Гордон – брати Суркіси, жарти Лобановського, скандали з Павелком, інтерв'ю з Мілевським

 

18 ноября 2021 20:50

Нещерет – экскурсия по базе, работа курьером, спрятанные сокровища

 

10 ноября 2021 14:09