Сегодня 4 декабря 2020

УЄФА відсторонив Бєсєдіна на один рік

Таке рішення сьогодні отримало київське «Динамо» за результатами слухань Апеляційного органу УЄФА 24 лютого за дисциплінарною справою щодо здійснення Артемом Бєсєдіним порушення антидопінгових правил.

З огляду на такий термін відсторонення, в порівнянні зі стандартними для таких справ, можна припустити, що УЄФА погодився з більшістю аргументів футболіста та клубу та встановив, що у діях гравця немає суттєвої провини.

Нагадаємо, Артем Бєсєдін був тимчасово відсторонений від участі у змаганнях з 19 грудня 2019 року, відповідно термін дії санкції починається саме з цього дня.

Справа розглядалася одразу в Апеляційному органі УЄФА за пришвидшеною процедурою без попереднього розгляду Контрольним, етичним та дисциплінарним органом УЄФА за клопотанням самого Артема Бєсєдіна.

Щодо того, чи буде оскаржене це рішення у Спортивному арбітражному суді, клуб повідомить після ознайомлення з повним текстом документа. В «Динамо» сподіваються, що отримають його якнайшвидше.

Надати більше інформації про конкретні обставини цієї справи наразі київський клуб не може у зв’язку з вимогами конфіденційності дисциплінарних проваджень.

ФК «Динамо» повністю підтримує Артема і продовжує робити все можливе, щоб він якнайшвидше повернувся на поле.

25 февраля 2020 16:29Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

(U-21), 12-й тур. Мариуполь – Динамо 1:5. Послематчевые комментарии динамовцев

 

04 декабря 2020 20:15

ПРОФУТБОЛ Digital. Выпуск от 22 ноября 2020 года

 

23 ноября 2020 11:36

У Елены Христофоровны - юбилей! Поздравляем!

 

09 ноября 2020 17:52