Сегодня 27 января 2022

Григорий Суркис поздравил Сергея Ковальца с 50-летием

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс привітав із 50-річним ювілеєм колишнього гравця «Динамо» Сергія Ковальця, який після завершення футбольної кар’єри став тренером та очолював деякі вітчизняні та закордоні клуби, а також молодіжну збірну України.

Шановний Сергію Івановичу!

Дозвольте привітати Вас із світлим 50-літнім ювілеєм та від усього серця побажати щастя, здоров’я, добробуту та кар’єрних успіхів!

Ви один із тих, хто вів український футбол за собою на зорі Незалежності. Саме завдяки таким гравцям і – згодом – тренерам, як Ви, нам вдалось не просто зберегти, а й примножити його славу.

У свій час Ви не просто вміло грали у футбол на полі – Ви творили, дивували, захоплювали глядачів. І ставши тренером, Ви не зрадили своєму амплуа «плей-мейкера»: Ваші команди неодмінно вирізнялись красивою, яскравою, комбінаційною грою. Саме такою, яку Ви завжди намагаєтеся «зробити».

50 років – золотий ювілей, і я зичу Вам ще багато-багато футбольного золота в житті. Нехай Ваші головні перемоги будуть попереду, хай Вас супроводжує удача та ніколи не вичерпується віра в себе!

З повагою,
Григорій Суркіс

5 сентября 2018 16:25Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Шевченко в сборной Польши, Ракицкий больше не в Зените? Сборы наших клубов. ПРОФУТБОЛьные новости

 

25 января 2022 09:31

Попов: пропозиція із Франції, подарунок Суркісів на весілля, чому вибачався перед Луческу

 

17 января 2022 11:46

В Киеве почтили память Валерия Лобановского

 

06 января 2022 19:04