Сегодня 21 октября 2018

ТМ. Карпаты – Ширак (Армения) 3:0. Карраскаль начал разгром

Як і в попередніх поєдинках, роль лідера атак узяв на себе саме Карраскаль, який виділяється на полі вмінням невимушено обіграти одного та кількох суперників, втекти від оборонця, віддати гострий пас, прикрити м’яча корпусом. Окрім цього колумбієць додав у відборі та почав більше грати на команду. До перерви у Карраскаля та компанії було досить багато гольових епізодів, але ні Кортес, ні Стасишин, ні Бедойя пробити кіпера «Ширака» не змогли – усе найцікавіше вони відклали на другий тайм.

По перерві на поле вийшли Лобай (замість Нестерова) та Чачуа (замість Ербеса), але на малюнок гри та атакувальні амбіції львів’ян ці зміни не вплинули. Уже на самому початку тайму карпатівці здорово зіграли у відборі в середині поля, Кортес кинув м’яча Карраскалю на хід по центру, той нафінтив перед двома суперниками, розкидав їх у різні сторони і закотив круглого точно у дальній кут – без жодних шансів для кіпера.

Не пройшло і кількох хвилин, як Хорхе став автором дубля. Він спершу втратив м’яча, а за мить повернув його команді, розігнавши фатальну для вірменів атаку. Пройшовши вперед (на спині, як завжди, висіло двоє опонентів), Карраскаль віддав на Кортеса, той в один дотик на Чачуа, той, у свою чергу, теж в один дотик, на Бедойю: колумбієць елегантно прийняв м’яча, прокинув на півметра вперед, чим «купив» оборонця. Той банально в'їхав в ноги – пенальті. Карраскаль пробив на силу і не прогадав – 2:0.

Не встигли вірмени прийти до тями, як рахунок збільшився. Атака другим темпом (кутовий вийшов не найкращим) завершилася передачею Кортеса на Бедойю та вишуканим «черпачком» останнього на вільного Лобая, який залишився в карній зоні суперника. Іван перебував під гострим кутом, але знайшов можливість для точного удару під дальню штангу – 3:0.

Могли і мали карпатівці забивати більше, але не склалося. Загалом «леви» провели дуже хорошу гру, а вже в неділю на українську команду чекає один з лідерів угорського чемпіонату – «Дебрецен».

ТМ. КАРПАТИ – ШИРАК (Вірменія) – 3:0
Гол
и: Карраскаль (47, 49,с пенальти), Лобай (58).
Карпати (стартовий склад):
Підківка, Мірошніченко, Нестеров, Лобай, Лебеденко, Ербес, Вербний, Карраскаль, Бедойя, Стасишин, Кортес.

10 февраля 2018 19:46Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Киев попрощался с легендарным игроком и тренером Олегом Базилевичем

 

18 октября 2018 23:58

Проект Техничный или деревяный. Гость - Николай Морозюк

 

15 октября 2018 22:50

Бельгийский вратарь ударил в падении через себя и спас команду от поражения в дополнительное время

 

15 октября 2018 17:42