Сегодня 7 декабря 2021

Павелко «засветился» на стене коррупции в Киеве

Фото одіозного голови ФФУ/УАФ Андрія Павелка з’явилося на «Стіні корупційної ганьби» прямісінько у центрі столиці на Майдані Незалежності. Активісти ГО «Стоп корупції» та представники громади впевнені, що саме там його місце.

«Стіна корупційної ганьби» з’явилася на головній площі Києва у міжнародний день боротьби із корупцією. Туди потрапили «відомі» українці, які не соромляться розграбовувати власну державу, зловживаючи службовим становищем. Саме тому на стіні розмістили знімок Андрія Павелка.

undefined


Як повідомлялося раніше, Європейська федерація футболу щорічно в межах соціальної програми «Хет-трик» виділяє Україні майже 6 мільйонів євро на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям. Цього фінансування достатньо, щоб щороку будувати 300 футбольних майданчиків по всій країні. Але Федерація футболу України вирішила розпорядитись європейськими грошима по-іншому: замість будівництва футбольних майданчиків голова ФФУ Андрій Павелко забажав спорудити завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів. Він вирішив використати 8 мільйонів євро з соціальної програми на будівництво цього заводу.


За фактами цих порушень Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію, яка перевірить, чи займався корупцією Андрій Павелко в Асоціації футболу України. У постанові вказано: «завдання комісії – розслідування можливого порушення законодавства президентом УАФ Андрієм Павелком при будівництві футбольних полів у 2017-2018 роках».

З п'яти кримінальних проваджень, у яких фігурує президент Української асоціації футболу, колишній нардеп від Блоку Петра Порошенка Андрій Павелко, два стосуються виключно його.

Правоохоронці підозрюють Павелка у ймовірному зловживанні службовим становищем, яке призвело до закупівлі полів за завищеними цінами коштом Державного бюджету, а також у неправдивому декларуванні статків.

11 декабря 2019 20:12Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Игорю Суркису – 63!

 

22 ноября 2021 09:30

Дмитро Гордон – брати Суркіси, жарти Лобановського, скандали з Павелком, інтерв'ю з Мілевським

 

18 ноября 2021 20:50

Нещерет – экскурсия по базе, работа курьером, спрятанные сокровища

 

10 ноября 2021 14:09