Сегодня 26 апреля 2019

Проверенные схемы лжи и подмены понятий в исполнении ФФУ

Чинне керівництво федерації футболу України, діє перевіреними схемами з метою усування «неугодних» їм організацій або конкретних осіб. Упродовж останніх двох років ФФУ провела зачистку ряд голів обласних федерації за простою схемою. 

Всі хто не погоджувався і не йшов добровільно у відставку діставали один і той же сценарій – створювалася альтернативна федерація, ФФУ передавала їй всі повноваження і в ручному режимі голосування ця оновлена регіональна федерація ставала новим колективним членом ФФУ.

Тепер, аналогічну схему, керівництво нинішнього ФФУ, намагається застосувати і до громадської спілки «Федерація футболу учасників АТО».

Для довідки:

– Починаючи з 8 липня 2015 року учасники АТО розпочали проводити свій традиційний футбольний турнір

– 16 травня 2016 року було офіційно зареєстровано громадську спілку «Федерація футболу учасників АТО»

– У червні 2016 році було вперше укладено договір про співпрацю з ФФУ

– І нарешті, 28 березня 2018 року, всеукраїнські змагання з футболу «Чемпіонат України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО» було винесено в офіційний календар Міністерства молоді та спорту України.

Клопотав про внесення в календар чинний генеральний секретар ФФУ – Юрій Запісоцький. Це саме той Запісоцький, який приїхав на відкриття нашого турніру 31 березня 2018 року до міста Вишневого, де і заявив: «Ми завжди будемо вас підтримувати».Ми, це ФФУ, яка згідно укладеного договору між ФФУ та ГС «Федерація футболу учасників АТО» зобов’язалася:

http://www.football.ukrazom.org/archives/7139

– оплачувати арбітраж (по три арбітра на кожен матч)

– здійснювати оплату оренди стадіонів, полів і т. д.

– забезпечити всі команди комплектами якісної ігрової форми та якісними ігровими м`ячами

undefined


Договір, який підписаний тим же Юрієм Запісоцьким від імені ФФУ. Здавалося би, все гаразд і немає жодних проблем.

Але!

З незрозумілих причин ФФУ розпочало системне невиконання власних же обов’язків. Розпочали частково не делегувати на матчі арбітрів. А тим, кого делегували, це як правило молода недосвідчена одна бригада арбітрів на чотири-п’ять матчів, ФФУ не оплачувала роботу. В Харкові, Миколаєві, для нашого Чемпіонату не виділяють стадіони. Постійно вставляються палиці в колеса, з метою зірвати чи максимально дискредитувати наш турнір.

Обурені представники «Федерації футболу учасників АТО» намагалися зустрітися з президентом ФФУ Андрієм Павелком. Але той спершу надсилав до нас своїх підлеглих.А потім просто обдурив, нагнавши під стіни будинку футболу спецназівців і тітушню у вигляді муніципальної варти м. Києва, користуючись своїм статусом.І нарешті, найголовніше. У грудні 2016 була зареєстрована ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НАЦІОНАЛЬНА ФУТБОЛЬНА ЛІГА УЧАСНИКІВ АТО», на чолі з керівником Мироном Маркевичом.

undefined


Але на цьому не зупинилися, у лютому 2017 з’явилася ще одна – ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА УЧАСНИКІВ ТА ВЕТЕРАНІВ АТО». І знову керівник – Мирон Маркевич.

undefined


А далі все пішло за давно налагодженою схемою. Нова громадська спілка створена зі схожою назвою, для того щоб вболівальники чи пересічні громадяни повністю заплуталися хто є хто, насправді. Після чого ця нова громадська спілка розпочала свій турнір, а ФФУ розпочала повністю підтримувати його проведення. Вишневе? На Баннікова? Будь-ласка. Винники? Мирон Маркевич не заперечує.

На сьогоднішньому такому відкритті фейкового турніру штучно створеною організацією і виникла розмова між представниками нашої організації та організаторами цього псевдо турніру. Де його представники сховалися за спину екс-гравця збірної України Володимира Єзерського.Таким чином ФФУ просто дискредитує проведення щорічного Чемпіонату від всеукраїнської громадської спілки «Федерація футболу учасників АТО», застосовує підміну понять і не виконує власні домовленості, згідно нею ж підписаного договору.

У своїх намаганнях для ФФУ схоже немає меж. Свій фейковий турнір у Миколаєві вони вже не соромляться називати – чемпіонат «Ліга учасників АТО»

https://blin.mk.ua/news/74805

Хоча в самому форматі їхнього турніру вказано, що у них присутні максимум 50% учасників АТО.

Натомість наш Чемпіонат складається виключно з учасників бойових дій, учасників війни і це є нашою ключовою вимогою.

Зусиллями таких осіб як – Олег Собуцький, Вадим Костюченко та Валентин Латипов здійснюється тотальна дискредитація нашого турніру та бажання підмінити його власним турніром і посісти наше місце.

І все це відбувається за активного сприяння генерального секретаря ФФУ Юрія Запісоцького. Який однією рукою підписує клопотання про подання нашого турніру до календаря Мінмолодьспорту а іншою рукою створює клонові організації, щоб ввести в оману громадськість, рейдернути наш турнір та зробити його своєю власністю. Ось подання Запісоцького для нашого турніру.

undefined


А ось ще одне, аналогічне подання, з тією різницею, що там вже організатор – всеукраїнська футбольна ліга учасників та ветеранів АТО.

undefined


Представник ФФУ, замість того щоб виступити незалежним арбітром у даній суперечці, навпаки – підігріває конфлікт між ветеранами АТО та фактично приймає одну зі сторін.

«Федерація футболу учасників АТО» висловлює своє обурення даним вчинком з боку керівних осіб ФФУ

«Федерація футболу учасників АТО» публічно звертається до президента ФФУ Андрія Павелка звернути увагу на це свавілля.

«Федерація футболу учасників АТО» просить максимального розголосу з боку ЗМІ, аби не дозволити керівним особам ФФУ використовувати важелі футбольного адмінресурсу для протиправних дій!

Слава Воїнам АТО!

Слава України!

20 апреля 2018 23:30Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Динамовцы встретились с детьми Чернобыля

 

25 апреля 2019 20:43

Сидорчук вместе с ультрас «Динамо» разрисовал трибуну «Олимпийского»

 

24 апреля 2019 09:08

U17. Динамо - Торино. Матч за 3-е место на турнире Маджони-Ригги

 

22 апреля 2019 17:15