Сегодня 14 августа 2018

Украинские арбитры прибыли на сбор в Турцию

Українські рефері проводять традиційний щорічний тренувальний збір у Туреччині, де готуються до весняної частини футбольного сезону.

4 лютого вітчизняні арбітри вирушили на традиційний зимовий навчально-тренувальний збір, який протягом тижня триватиме в турецькій Антальї, а саме – у Белеку.

До місця проведення НТЗ українська делегація дісталася регулярним рейсом із пересадкою в столиці Туреччини, Анкарі. Анталья зустріла рефері хмарною погодою та температурою повітря +10°C. До готелю, який на час збору стане їхньою штаб-квартирою, українці прибули близько 10-ї ранку.

Програма цьогорічного збору передбачає щоденні ранкові та вечірні заняття з фізпідготовки, а також теоретичну частину, під час якої інструктори Комітету арбітрів ФФУ здійснюватимуть аналіз арбітражу матчів та ознайомлюватимуть із системою відеоповторів VAR. Окрім щоденної теорії та тренувань, українські рефері матимуть можливість відшліфовувати свої знання у товариських поєдинках, аби отримати практику та поступово ввійти в сезон.

Після короткого відпочинку та відновлення в перший день зборів на українських рефері вже чекало педагогічне тестування з правил гри та відеотест УЄФА – 20 відеокліпів із різними ігровими епізодами. А вже сьогодні ввечері Євген Арановський, Юрій Можаровський, Андрій Скрипка та Олександр Корнійко встигли навіть попрацювати на контрольній грі між львівськими «Карпатами» та софійським «Септемврі». Ця зустріч, до слова, завершилася перемогою болгар з рахунком 2:1.  

5 февраля 2018 12:16Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Скупинский: «Теперь Президент просто обязан рассмотреть петицию по Павелко»

 

14 августа 2018 13:35

Полный выпуск передачи Профутбол за 12 августа 2018 года

 

13 августа 2018 09:25

Бывший арбитр ФИФА Сергей Шебек рассказал об увольнении из ФФУ, коррупционных, судейских скандалах и не только

 

07 августа 2018 19:06