Сегодня 22 июня 2018

Григорий Суркис поздравил Алексея Семененко с юбилеем

Віце-президент УЄФА, почесний президент ФФУ Григорій Суркіс привітав віце-президента та прес-аташе ФК «Динамо» (Київ) Олексія Семененка із 60-річчям.

Дорогий Олексію Михайловичу!

Від усього серця вітаю Вас із 60-річним ювілеєм та щиро бажаю щастя, здоров’я, удачі, миру та невичерпного оптимізму!

Вам ще не час оглядатись назад, хоча й приводів для гордості уже не злічити. На Ваших репортажах виросло не одне покоління вболівальників в Україні та за її межами. Ваш неповторний голос, красномовство та палка любов до футболу допомогли закохатись в цю чудову гру сотням тисяч дітей та дорослих.

Жодні звання, нагороди та регалії не можуть відобразити в повній мірі ту повагу, що ви користуєтесь в колі колег та фахівців, а також ту любов простих шанувальників футболу, яку без жодних сумнівів можна назвати народною!

Я дуже радий, що мав нагоду стільки років працювати з Вами пліч-о-пліч. І я переконаний, що не лише київському «Динамо», на благо котрого Ви трудитесь уже майже три десятиліття, але й усьому українському футболу неймовірно пощастило з таким Профі з великої букви та істинним патріотом своєї справи і Батьківщини.

Дорогий Олексію Михайловичу, зичу Вам нових успіхів та досягнень, благополуччя та радості. Нехай Вас і Вашу родину завжди супроводжує Фортуна!

З повагою,

Григорій Суркіс

13 января 2018 15:59Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Журналисты NewsOne - о коррупции ФФУ с искусственной травой

 

15 июня 2018 20:44

ТСН: НАБУ начало расследование деятельности Павелко

 

15 июня 2018 18:56

Артем Франков в программе "Бацман". Выпуск от 14.06.2018

 

15 июня 2018 08:02