Сегодня 14 декабря 2018

КЭЧИ не нашел нарушений в действиях Парцвании и Иллой-Айета

Комітет Етики і чесної гри на засіданні розглянув звернення ФК «Олімпік» і проінфоміровал клуб, що не знайшов порушень з боку гравців донецького клубу Темура Парцванії та Владиса-Еммерсона Іллой-Айета.

Також комітет відмовив цим футболістам у вимозі визнати звинувачення президента «Олімпіка» Владислава Гельзіна такими, що порушують Кодекс етики і чесної гри.

Нагадаємо, керівництво «Олімпіка» підозрює, що матч 26-го туру УПЛ з «Чорноморцем» (1:3) міг бути нечистим з боку декількох гравців донецького клубу. Зокрема, під підозри потрапили дії захисників клубу Темура Парцванії та Еммерсона.

Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін тоді розповів про те, що доказів у них немає, але клуб звернувся в комітет Етики і чесної гри.

– На сьогоднішній день у нас немає доказів, що Парцванія і Еммерсон грали договірний матч. Ми звернулися до Комітету з етики та чесної гри, нехай вони прокоментують. Якщо вони не винні, то нехай заявлять про це на всю громадськість. Ми чекаємо, але поки нічого не відбувається, – розповів Гельзін телеканалу «Футбол».

14 мая 2018 19:15Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

НАЗК: імітація боротьби з корупцією

 

13 декабря 2018 00:30

Программа «ПРОфутбол» за 9 декабря

 

10 декабря 2018 08:54

Большая история Руслана Ротаня

 

08 декабря 2018 10:50