Сегодня 8 декабря 2021

Григорій Суркіс висловив співчуття у зв'язку зі смертю Олександра Чубарова

На 79-му році життя помер багаторічний адміністратор ФК «Динамо» (Київ) Олександр Чубаров. Співчуття рідним та близьким Олександра Федоровича висловив Григорій Суркіс.

Із глибоким сумом приєднуюсь до скорботи всього українського футболу та, особливо, великої динамівської родини з приводу смерті Олександра Федоровича Чубарова. Від усього серця висловлюю співчуття рідним та близьким цієї чудової, унікальної людини, яку любили та поважали абсолютно всі – друзі, колеги, тренери, гравці та прості вболівальники.

Олександр Федорович був легендою не лише київського «Динамо», він зробив величезний внесок у розвиток усього вітчизняного футболу, усіма силами, досвідом та знаннями допомагав його становленню та зміцненню за часів Незалежності. А ще він був дуже порядним, чуйним, щирим чоловіком з надзвичайно колоритним почуттям гумору.

Мені бракує слів, щоб передати всю печаль, яка лежить на серці після втрати Олександра Федоровича. Я вважав його своїм другом, завжди, на усіх посадах дослухався до його думки, і не лише з питань футбольного життя. Він був справжнім товаришем – сильним духом, мудрим, надійним…

Нам усім буде дуже не вистачати Олександра Федоровича. І я ще раз хочу висловити своє безмежне співчуття його родині та запевнити: ми завжди будемо пам’ятати Олександра Федоровича. Нехай наш дорогий колега спочиває з миром…

Із глибокою скорботою та повагою,
Григорій Суркіс

18 мая 2021 15:54Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Игорю Суркису – 63!

 

22 ноября 2021 09:30

Дмитро Гордон – брати Суркіси, жарти Лобановського, скандали з Павелком, інтерв'ю з Мілевським

 

18 ноября 2021 20:50

Нещерет – экскурсия по базе, работа курьером, спрятанные сокровища

 

10 ноября 2021 14:09