Сегодня 6 декабря 2021

Официальное заявление ФК «Колос»

Позиція ФК «Колос» Ковалівка щодо інформації в електронних ЗМІ про протиправну поведінку футболістів нашого клубу.

19 квітня на сайті Obozrevatel.сom опублікована стаття під назвою «Футболисти «Колоса» устроили дебош в поезде», яка була швидко підхоплена та поширена іншими електронними ЗМІ.

Впадає в очі рівень професійного підходу працівника даного інтернет-порталу (Марія Шевчук), яка для об’єктивного висвітлення інформації не спромоглася звернутися до Клубу за коментарями, але не оминула дорікнути про відсутність реакції з нашого боку.

Офіційно заявляємо, що жодних звернень, в тому числі від правоохоронних органів, журналістів, ЗМІ, Укрзалізниці чи інших учасників даної ситуації на момент виходу вищезазначеної статті  до нас не надходило.

Крім того, автором статті були використані та розповсюджені зображення і персональні дані інших футболістів, які жодного відношення до даної ситуації не мають.

Вважаємо, що такий підхід професійного журналіста до висвітлення настільки резонансної інформації є недопустимим і в зв’язку з цим не маємо наміру коментувати дану ситуацію постфактум.

При цьому, ФК «Колос» засуджує будь-яку протиправну та аморальну поведінку незважаючи на особистості та виступає проти подібних дій.

В той же час, ми переконані, що «відновлення справедливості» за рахунок породження іншої несправедливості є також аморальним.

Також, користуючись нагодою хочемо вибачиться перед своїми вболівальниками за те, що ті змушені спостерігати за подібними ситуаціями.

О скандале в вагоне поезда Ужгород – Киев

21 апреля 2021 09:45Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Игорю Суркису – 63!

 

22 ноября 2021 09:30

Дмитро Гордон – брати Суркіси, жарти Лобановського, скандали з Павелком, інтерв'ю з Мілевським

 

18 ноября 2021 20:50

Нещерет – экскурсия по базе, работа курьером, спрятанные сокровища

 

10 ноября 2021 14:09