Сегодня 4 августа 2020

ФІФА підтвердила незаконність вимог «Юності» до «Динамо» та «Боруссії»

Палата з вирішення спорів ФІФА підтвердила правомірність позиції ФК «Динамо» у спорі проти СДЮШОР «Юність». Відповідне рішення було надіслано сторонам 9 січня 2019 року.

Нагадаємо, що у своєму позові щодо стягнення коштів за механізмом солідарності ФІФА у зв’язку з трансфером Андрія Ярмоленка до ФК «Боруссія» Дортмунд СДЮШОР «Юність» вимагала сплатити 286,500 євро.

Вказана сума – це повний розмір платежу за механізмом солідарності ФІФА. Згідно з домовленістю між ФК «Динамо» та ФК «Боруссія» Дортмунд цей платіж мав здійснити київський клуб. Кошти у розмірі 150,000 євро ФК «Динамо» сплатив ще в січні 2018 року. Проте, нове керівництво СДЮШОР не хотіло визнавати цей платіж.

Нехтуючи інтересами спортивної школи та всіх дітей, які могли вже давно користуватися сучасним обладнанням та інвентарем у відремонтованому навчальному закладі, його керівництво зумисно відмовлялося від отримання решти суми – 136,500 євро. Натомість, від клубу маніпулятивно вимагали повторної сплати повного платежу.

Під час розгляду спору Палатою з вирішення спорів ФІФА у повному обсязі було враховано доводи киян щодо правомірності сплати платежу у розмірі 150,000 євро та підстав, що унеможливили перерахунок залишку коштів від ФК «Динамо».

Також ФК «Динамо» звернув увагу ФІФА на те, що конфлікт головним чином виник внаслідок плутанини з документами, які готувалися ФФУ/УАФ. Причому слід зазначити, що актуалізувалося непорозуміння протягом тривалого часу винятково з метою дискредитації ФК «Динамо» у медіапросторі.

У підсумку Палата з вирішення спорів ФІФА погодилася з позицією ФК «Динамо» та ухвалила рішення – зобов’язати ФК «Боруссія» Дортмунд (як клуб, який відповідно до регламенту повинен був сплатити ці кошти) перерахувати на користь СДЮШОР «Юність» 136,500 євро.

При цьому ФК «Динамо» та ФК «Боруссія» Дортмунд домовились, що ці кошти будуть сплачені німецькою стороною, а ФК «Динамо» їх невідкладно компенсує ФК «Боруссія» Дортмунд.

Таким чином ми задоволені тим, що ФІФА нарешті поставила крапку у цій довготривалій історії, якою СДЮШОР «Юність» цинічно спекулювала в ЗМІ щодо нібито непорядності й несумлінності виконання з боку ФК «Динамо» своїх фінансових зобов’язань за Механізмом солідарності ФІФА,  йдеться в офіційній заяві столичного клубу.

14 января 2020 18:15Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Динамо передало квадрокоптер для потреб військових ЗСУ

 

04 августа 2020 15:10

ПРОФУТБОЛ. Полный выпуск за 2 августа 2020 года

 

02 августа 2020 23:29

ТМ. Динамо U21 – Колос U21 – 3:0. Полный матч

 

29 июля 2020 10:03