Сегодня 25 июня 2019

Як ФФУ ставить себе вище законів України

Ігор ЦВИК

Напередодні новорічних свят Виконком ФФУ озвучив грізну заяву і навіть спрямував її Президенту України Петру Порошенку.

Ця заява доволі довга і якщо ви мали бажання, то, мабуть, з нею ознайомилися. Там багато словесної мішури і красивих висловів, але головне я вам зараз процитую: «асоціація здійснює управління своїми справами незалежно та не може зазнавати жодного впливу, зокрема, політичного, а також втручання у свою діяльність з боку третіх осіб, у тому числі держави та органів державної влади». Он воно як! Зацінили, шановні платники податків та законослухняні громадяни України?

Тепер роз'яснення. ФФУ вимагає у держави абсолютно ніяк не втручатися у її справи, будь-то прокуратура, Національне агентство з запобігання корупції чи проста поліція. Вотчина Андрія Павелка має бути недоторканою, як іноземне посольство. Це означає, що всередині Федерації футболу можна творити абсолютно все і тобі за це нічого не буде. Держава в державі – саме так хочуть члени Виконкому. Точніше, вони музику виконують, але добре відомо, хто її замовляє.

Добре відомо, кому насипали перцю під хвіст журналістські розслідування про невідповідність декларації та витрат. Добре відомо, хто по вуха вляпався у скандал зі штучними полями, скинув все на німців, а потім сів у калюжу. Добре відомо, хто став об'єктом антикорупційного розслідування швейцарського журналіста Арно Беда. Про корупцію у ФФУ вже відкрито пишуть авторитетні європейські ЗМІ, відверто починає пахнути смаленим. Аж тут ФФУ вимагає: «Не лізьте сюди, робимо все, що хочемо». Або я помилюся, або в Україні наразі немає короля чи королеви, котрі вищі за всі закони. Чи тепер вже є?

29 декабря 2018 10:50Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Все что нужно знать о новых футбольных правилах

 

17 июня 2019 19:41

Детективы НАБУ проводят обыск в Доме футбола

 

05 июня 2019 14:00

Артем Франков о трагическом решении Скомины в финале ЛЧ

 

04 июня 2019 16:30