Жіноча збірна України здобула бронзу на турнірі Croatia Womens Cup 2019

У матчі за третє місце на турнірі Croatia Womens Cup 2019 синьо-жовті перемогли команду Боснії і Герцеговини.

Гра проходила за переваги української збірної. Підопічні Наталії Зінченко створили в першому таймі кілька відмінних гольових моментів. Зокрема, на 20-й хвилині Калініна з чудової позиції пробила вище воріт, а за 10 хвилин Андрухів не реалізувала вихід сам на сам із голкіпером. Але зрештою перевага українок далася взнаки. Рахунок відкрила Апанащенко, яка вдало відгукнулася на фланговий пас Андрухів.

Після перерви синьо-жовті продовжували володіти ініціативою й загрожувати воротам боснійок. На 49-й хвилині лише блискуча гра воротаря суперниць не дозволила відзначитися Кравець. Згодом Петрик упритул розстрілювала ворота, але знову голкіпер заблокувала удар. У підсумку – 1:0 на користь української збірної.

Матч національних жіночих збірних

БОСНІЯ і ГЕРЦЕГОВИНА – УКРАЇНА – 0:1
Апанащенко (44).
Україна: Самсон, Подольська (Філенко, 46), Кравець, Панцулая, Петрик, Кочнєва, Китаєва (Тараканова, 60), Апанащенко, Андрухів (Куніна, 70), Романенко, Калініна (Козиренко, 87).

Нагадаємо, що цей збір був для нашої команди одним з етапів підготовки до старту у відбірному турнірі Євро-2021, де її суперниками будуть Німеччина, Ірландія, Греція й Чорногорія.

4 березня 2019 19:23