Сегодня 1 апреля 2020

Будівництво штучних полів та тендери: як розвивається справа з УАФ

Костянтин АНДРІЮК

Украинский журналист Костянтин Андріюк на своїй сторінці в Facebook зробив заяву.

«А пам’ятаєте мій матеріал про діяльність, тоді ще федерації футболу України. У червні 2018-го. Про завод з будівництва штучних полів. Про цікаві тендери, записки від МінРегіонБуду та красиві бюджетні схеми.

Ну ось тут він.Ще тоді – певні люди, а точніше одна людина дуже не хотіла, щоб цей матеріал побачив світ. Але не судилося.

В розслідуванні моєму фігурував директор заводу штучних полів та керівник ФФУ Продакшн – Андрій Бондаренко. Всі ці роки нинішня Українська Футбольна Асоціація (УАФ) весело підсміювалася, мовляв – ми відкриті до будь-яких розслідувань, нам нічого приховувати і нас все чесно, етс... І раптом…

Генеральна прокуратура України минулої п’ятниці спрямувала підозру Андрію Бондаренку по будівництву футбольних полів зі штучним покриттям у Києві. Подозру Бондаренко не отримав (чи зробив все, щоб не отримати), ГПУ на цю середу запланувала обрання запобіжного заходу.

Подіяло, у середу Бондаренко пообіцяв з’явитися.

Ну от був президент УАФ Павелко минулої неділі в цілому прямому ефірі футбольної програми. Ну от візьми і розкажи там – мовляв в моєму Будинку Футболу тривають обшуки ДФС, цілому керівнику моєї структури (100% ФФУ Продакшн надлежать УАФ) оголошено підозру. Але ніт. Тому чекаємо на розвиток подій. Щоправда є велика підозра, наша УАФ про цей розвиток вас не поінформує», – написав журналіст.

24 марта 2020 10:05Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Разом у непростий час: допомога від «Динамо» триває!

 

26 марта 2020 22:41

Помощь от Динамо: оборудование для киевской больницы

 

24 марта 2020 19:18

Лунин, Малиновский и другие: Жизнь на карантине

 

16 марта 2020 20:17